Конкурс на отримання співфінансування для розробки і проведення бізнес-акселераційних програм для мікро, малих, середніх підприємств (ММСП)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Програма USAID АГРО
Конкурс на отримання співфінансування для розробки і проведення бізнес-акселераційних програм для мікро, малих, середніх підприємств (ММСП)

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує подавати заявки на одержання співфінансування для реалізації проєкту “Бізнес-акселератори для мікро, малих і середніх підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської продукції”

Програма USAID АГРО готова надати близько 6,6 млн грн. за допомогою двох проєктів співфінансування зареєстрованим комерційним чи неурядовим організаціям, бізнес-асоціаціям або закордонним компаніям із зареєстрованими офісами в Україні для реалізації програм бізнес акселерації для ММСП, які займаються переробкою сільськогосподарської (с\г) продукції на продукцію із доданою вартістю у цільових ланцюгах доданої вартості або надають послуги с/г підприємствам для створення такої продукції, а також, що належать до представників соціально-вразливих груп.

Така діяльність сприятиме комерційному та технологічному розвитку підприємств-учасників та їхньому виходу на ринок шляхом вдосконалення та оптимізації їхніх бізнес-процесів та створення/покращення кінцевих продуктів учасників, щоб зробити їх більш орієнтованими на ринок та привабливими для інвесторів.

Повний опис технічного завдання та інструкцій щодо підготовки та подання заявки дивіться за посиланням

Дедлайни:

  • до 31 липня 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса [email protected])
  • 1 серпня 2023 р. з 10:00 до 12:00 години АГРО проведе онлайн семінар
  • не пізніше 18:00, 4 серпня 2023 року – для усіх запитань щодо цього конкурсу
  • не пізніше 18:00 за місцевим часом 10 серпня 2023 року – кінцевий термін подання заявок (бюджет і супровідні документи).

 У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання в темі листа вказувати його назву: ЗПЗ № 53.

Довідково:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проект (2019-2026), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл». Метою Програми USAID АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, які потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних і прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення організації заходу

Тендер із закупівлі мобільних сцен та освітлювального обладнання

Тендер на оновлення онлайн-ресурсу

Постачальник послуг з розробки вебсайту

Оголошення про проведення тендеру із закупівлі робіт з чистки свердловини, буріння свердловини, монтування вежі Рожновського, прокладання магістралі водопостачання у cмт. Високопілля та смт. Архангельське, Херсонської області

Відкрита Грантова Програма №1 від Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»