Конкурс субгрантів «Підтримка переміщення виробничих потужностей мікро, малих та середніх підприємств (ММСП)»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


chemonics_logo
Конкурс субгрантів «Підтримка переміщення виробничих потужностей мікро, малих та середніх підприємств (ММСП)»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) оголошує конкурс на одержання субгранту для українських приватних підприємств, неурядових організацій, або бізнес-асоціацій для забезпечення експертної, технічної та фінансової підтримки українським ММСП у переміщенні існуючих виробничих потужностей у більш безпечніші регіони України.

Метою субгранту є створення умов і підтримка українських сільськогосподарських ММСП та ММСП, які займаються переробкою харчових продуктів у цільових ланцюгах створення доданої вартості Програми АГРО, у переміщенні виробничих потужностей із зон активних бойових дій, зон підвищеного ризику та/або непідконтрольних уряду України територій (окрім Донецької і Луганської областей), відновленні роботи на новому місці з дотриманням стандартів якості і простежуваності безпечності виробництва продуктів харчування, формуванні нових каналів і ринків збуту, налагодженні партнерств між підприємствами регіонів України.

Заходи, які необхідно реалізувати упродовж субгрантів:

Розробку методології та технічного підходу до виконання субгрантової діяльності;

Проведення конкурсного відбору ММСП згідно критеріїв, схвалених Програмою USAID АГРО. Буде проведено відбір бенефіціарів, прозорість якого забезпечуватиметься шляхом запровадження таких точок контролю діяльності субреципієнта:

  • Субреципієнт підготує критерії відбору бенефіціарів та отримає схвалення від Програми USAID АГРО.
  • Потенційним бенефіціарам будуть подавати заявки на участь у програмі на електронні адреси як субреципієнта, так і Програми USAID АГРО. Таким чином, Програма USAID АГРО подбає про те, щоб усі заявки розглядалися чесно та прозоро.
  • Субреципієнт створить Відбірковий комітет до складу якого увійдуть представники субреципієнта та Програми USAID АГРО у якості голосуючих членів комітету. Менеджер з дотримання природоохоронних вимог Програми USAID АГРО забезпечить відповідність нових виробничих майданчиків санітарним стандартам і вимогам HACCP. Остаточне рішення буде прийнято спільно Програмою USAID АГРО та субреципієнтом після розгляду та обговорення заявок.

Координація проектної діяльності відібраних на конкурсній основі ММСП за такими напрямками:

  • переміщення виробничих потужностей в безпечніші області України;
  • забезпечення відповідності нових виробничих майданчиків санітарним умовам та вимогам HACCP;
  • відновлення існуючого виробництва на новому місці із дотриманням стандартів простежуваності безпечності виробництва продуктів харчування;
  • залучення додаткових інвестицій  та/або кредитів  для переміщення та розширення виробничих потужностей;  
  • створення нових робочих місць, насамперед для тимчасово переміщених осіб;
  • розширення асортименту продукції, глибини переробки, імпортозаміщення.

Моніторинг діяльності переміщених ММСП протягом 12 місяців, підготовка історій успіху щонайменше 5 ММСП.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Проект АГРО проведе передзаявочний онлайн семінар 05 травня 2022 р. з 10.00 до 12.00 години за київським часом. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III ЗПЗ № 41 критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону до 04 травня 2022 р. на адресу [email protected] з посиланням у темі листа на ЗПЗ № 41.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на нижчезазначену адресу електронної пошти з посиланням на ЗПЗ №41. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 20 травня 2022 р. на адресу: [email protected].

Усі питання щодо ЗПЗ №41 просимо надсилати на ім’я менеджера відділу субгрантів і контрактів Аліну Пікінер, на електронну адресу: [email protected] з посиланням на ЗПЗ №41 у темі листа.

Завантажити повний опис технічного завдання 

Завантажити  додатки можна за посиланням. 


Останні публікації цього розділу:

Послуги консультанта/ки з програмної діяльності та управління проектом

Тренер/ка для проведення тренінгу з питань лідерства онлайн

Тендер з відбору постачальника логістичних послуг

Конкурс на відбір консультантів/ок-активістів у регіонах

Експерт_ка з надання супервізійно-консультаційних послуг

Конкурс на відбір консультанта/ки з координації напрямку (35А)