Конкурс на надання послуг з розробки системи менеджменту даних на базі Airtable для молодіжних центрів програми «Мріємо та діємо»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


MicrosoftTeams-image (232)
Конкурс на надання послуг з розробки системи менеджменту даних на базі Airtable для молодіжних центрів програми «Мріємо та діємо»

Програма «Мріємо та діємо» працює над розвитком 18 молодіжних центрів в Україні, які планує забезпечити зручними системами менеджменту даних. Виконавець/иця має надати послуги з розробки системи менеджменту даних на основі системи Airtable, впровадити її тестування у трьох молодіжних центрах і фіналізувати систему на основі результатів тестування.  

Якщо вам цікаво взяти участь в конкурсі, надсилайте свої комерційні пропозиціїї до 18.00 год, 29 січня 2023 р. на електронну адресу: [email protected]  з темою листа «Послуги з розробки системи менеджменту даних на базі Airtable для молодіжних центрів програми «Мріємо та діємо». 

Детальний опис конкурсу та пакет документів можна знайти тут. 


Останні публікації цього розділу:

Пошук експертів для фокус-групового дослідження в межах проєкту з розбудови «зелених» енергетичних спільнот «Civil Society Energy for Resilient Ukraine»

Закупівля кухонних побутових приладів бренду «Gorenje»

Тендер на закупівлю наборів безпеки для жінок

Конкурс на стипендію ім. О. Курського на навчання громадських активістів

Тендер на закупівлю ручного інструменту та обладнання

Тендер на закупівлю ІТ Обладнання