Конкурс на надання послуг з розробки рекомендацій для аграріїв і громад щодо добування та використання мулу для поліпшення стану сільськогосподарських угідь та відновлення земель, пошкоджених під час воєнних дій.

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


318539195_2344371669078732_2551727613978019403_n-15-1024x631
Конкурс на надання послуг з розробки рекомендацій для аграріїв і громад щодо добування та використання мулу для поліпшення стану сільськогосподарських угідь та відновлення земель, пошкоджених під час воєнних дій.

Програма USAID АГРО запрошує компаній і організацій подавати пропозиції для надання послуг з розробки рекомендацій для аграріїв і громад щодо добування та використання мулу та інших донних відкладень для поліпшення стану сільськогосподарських угідь та відновлення земель, пошкоджених під час воєнних дій. 

Підрядник має проаналізувати законодавство, практики його застосування та досвід добування і використання мулу та інших донних відкладень з рибогосподарських водойм та представить результати на дату, визначену за контрактом.

Підрядник відповідатиме за виконання наступних завдань:

  1. Проведення аналізу правового регулювання добування мулу та інших донних відкладень з рибогосподарських водойм. Проведення дослідження практичних аспектів (реальних ситуацій) отримання дозволів на видобування та використання мулу та інших донних відкладень для поліпшення та відновлення сільськогосподарських угідь. Це передбачає проведення обстежень відповідних органів виконавчої влади, територіальних громад та орендарів рибогосподарських ставків. Перелік питань для опитування буде визначено за погодженням з АГРО.
  2. Збір та аналіз даних про використання в сільському господарстві мулу та інших донних відкладень з рибогосподарських водойм для поліпшення стану сільськогосподарських угідь. Дослідження практичних кейсів їх застосування, розглядаючи вітчизняний та закордонний досвід, зокрема для сільськогосподарських угідь пошкоджених під час воєнних дій.
  3. Розробка рекомендацій для агровиробників та територіальних громад з використання мулу та інших донних відкладень з рибогосподарських водойм для поліпшення стану сільськогосподарських угідь та відновлення земель, пошкоджених під час воєнних дій. Рекомендації повинні включати способи, засоби та методи добування мулу та інших донних відкладень, їх складування, транспортування, методи дослідження поживних речовин та способи їх збереження в добутому мулі та інших донних відкладеннях, перелік обмежень щодо застосування мулу та інших донних відкладень в сільському господарстві.
  4. Підготовка змін до законодавства щодо нормативного врегулювання добування та використання мулу та інших донних відкладень з водойм у вигляди відповідних проєктів нормативно-правових актів.
  5. Проведення публічних заходів задля поширення результатів контракту серед зацікавлених органів державної влади, агровиробників і громад з обговореннями, доопрацювання проєктів нормативно-правових актів.

Повний опис технічного завдання та інструкцій щодо підготовки та подання пропозицій дивіться за посиланням: https://bit.ly/3NbuYnU 

Дедлайни:

  •  18:00, 05 травня 2023 року – для усіх запитань щодо цього конкурсу
  •  18:00, 12 травня 2023 року – кінцевий термін подання пропозицій

У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання в темі листа вказувати його назву – AGRO RFP-26

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю шумоізоляційного кожуха для генератора у м. Львів

Тендер на закупівлю та встановлення техніки та обладнання для функціонування Навчально- консультаційного центру для представників бізнесу

Тендер на закупівлю станції резервного живлення у м. Львів

Прийом соціальних проєктів, які змінять місто Харків

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі лоцманських катерів

Конкурс на закупівлю послуг з виготовлення та встановлення вікон і дверей