Конкурс на індивідуальну мобільність митців та представників сектору культури від `Culture Moves Europe`

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


CME_2022
Конкурс на індивідуальну мобільність митців та представників сектору культури від `Culture Moves Europe`

Оголошено перший конкурс на індивідуальну мобільність митців та представників сектору культури від програми мобільності `Culture Moves Europe`!

Конкурс спрямований на підтримку індивідуальної мобільності митців та представників сектору культури в таких секторах:

- архітектура
- культурна спадщина
- дизайн та дизайн одягу
- художній переклад
- музика
- візуальне мистецтво
- перформативне мистецтво

Програма `Culture Moves Europe` надає фінансову підтримку часткового фінансування витрат на подорож (транспорт, проживання тощо) митця чи представника сектору культури, який проживає в країні-учасниці «Креативної Європи» та подорожує до іншої країни-учасниці «Креативної Європи» для реалізації проєкту з міжнародним партнером (організацією чи окремою особою).

Для кого підходить конкурс?

- митці, творці та представники будь-якого з секторів культури, крім аудіовізуального;
- організації, які працюють у будь-якому з секторів культури, крім аудіовізуального, регулярно організовують резиденції чи інші типи місцевих культурних проєктів, і зацікавлені в прийомі митців та представників сектору культури.

Подати заявку на конкурс можуть лише заявники із країн-учасниць програми ЄС «Креативна Європа».

Дедлайн: 31 травня 2023, 23:59 за центральноєвропейським часом.

Детальну інформацію про конкурс українською можна знайти на сайті Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Деталі про конкурс за посиланням.

Програма `Culture Moves Europe` – це нова програма мобільності, що фінансується програмою ЄС «Креативна Європа» та пропонує гранти на подорожі митцям, творцям і представникам сектору культури для реалізації міжнародного проєкту. Програма імплементується Goethe-Institut. Бюджет програми Culture Moves Europe — 21 мільйон євро на період з 2022 по 2025 рік.

«Креативна Європа» — це програма Європейського Союзу, яка підтримує культурний та креативний сектори. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу культурного та креативного сектору, зокрема аудіовізуального. Бюджет програми на 2021-2027 роки складає 2,44 млрд євро. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює актуальну інформацію про програму.

Контакти Бюро в Україні:
https://creativeeurope.in.ua/
[email protected]


Останні публікації цього розділу:

Набір на нову магістерську програму «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики» у м. Луцьк

Конкурсний відбір на спеціалізований тренінг «Підходи та інструменти публічного управління у молодіжній сфері» програми «Молодіжний працівник»

Реєстрація на участь в квест-грі “У пошуках довгокрила”

Конкурс на відбір консультантів-параюристів

RFP-4056-2024-08_Запит пропозицій на послуги з організації заходів та логістичні послуги_Provision of events organization and logistics support

Тендер на подання конкурсної пропозиції організації та проведення Серпневої річної звітної події програми неформальної освіти для підлітків з малих громад "UActive"