Конкурс мінігрантів на створення й розповсюдження креативних матеріалів про безгромадянство та осіб без громадянства

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Alina2122

тренінг вебінар
Конкурс мінігрантів на створення й розповсюдження креативних матеріалів про безгромадянство та осіб без громадянства

Уявіть, що ви можете створити матеріали, які вплинуть на суспільну думку, збільшать обізнаність у темі безгромадянства й змінять життя таких людей на краще. БФ «Право на захист» оголошує грантовий конкурс для креаторів, журналістів, контент-мейкерів тощо з можливістю отримати 110 тис. грн на реалізацію своєї ідеї.

Переможці мають створити й розповсюдити матеріали (публікації, трансляції в етері, відео, подкасти тощо) на тему безгромадянства й про осіб без громадянства. За результатами конкурсу ми оберемо ТРИ найкращі, на нашу думку, пропозиції. Переможець конкурсу грантів має на заданий бюджет створити й поширити креативні матеріали згідно з поданою на конкурс концепцією. Мета — привернути увагу якомога більшої кількості людей до проблеми безгромадянства в Україні.

Участь у конкурсі можуть взяти: журналісти, медіамайданчики, відеомейкери, креативні й SMM-агенції, контент-мейкери, лідери думок тощо.

Обидва компоненти (створення матеріалів і їх просування) мають бути включені в конкурсну пропозицію. Наприклад, це може бути серія статей у ЗМІ, короткі відео для соціальних мереж, співпраця з лідерами думок, соціальні ролики й план їх розповсюдження серед пабліків, подкасти на популярних майданчиках, вистави, фотовиставки тощо про безгромадянство й осіб без громадянства в Україні.

У переможців буде можливість поспілкуватися з експертами напряму правової допомоги особам без громадянства БФ «Право на захист» та особами без громадянства. А також залучити їх до реалізації своєї ідеї. 

Вимоги до учасників: 

  • має зареєстровану юридичну особу або фізичну-особу підприємця зі спрощеною системою оподаткування (ФОП 3 групи);
  • можливість гарантованого поширення/розміщення матеріалу серед цільової аудиторії (аудиторія в Інтернеті/ традиційних ЗМІ / соціальних мережах);
  • досвід у розробленні й розповсюдженні матеріалів на соціальну тему;
  • потенціал для розробки матеріалів: відповідна освіта та навички; вільний час для створення матеріалів; необхідне технічне обладнання;
  • чіткий опис ідеї щодо розробки матеріалу на тему осіб без громадянства. 

Щоб узяти участь у конкурсі, потрібно заповнити Google-форму за посиланням. 

До неї також треба додати заповнену конкурсну заявку з описом пропонованого матеріалу / проєкту, стратегії його поширення, календарного плану тощо. Знайти її можна за цим посиланням. 

Період подання пропозицій із 20 листопада до 17 грудня. Надіслати їх потрібно не пізніше 17 грудня до 23.59. На реалізацію своїх ідей учасники матимуть 2 місяці (якщо вам потрібно більше часу, просимо вказати це у своїй заявці).

Наша конкурсна комісія обере 3 переможців, кожен із яких отримає грант у сумі 110 тис. гривень на реалізацію свого мініпроєкту. Результати конкурсу ми оголосимо до 29 грудня 2023 року.

Контакти для зв’язку: 

Якщо у вас виникли питання, просимо писати на цю електронну пошту: 

[email protected]

Детальніше про умови конкурсу та вимоги до учасників, читайте за посиланням.

Грантова програма реалізується БФ «Право на захист» за підтримки фонду Conrad N. Hilton Foundation.


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі послуги кейтерингу для проведення тренінгів

Запит пропозицій постачальників із закупівлі бронежилетів

Запит пропозицій постачальників із закупівлі тактичних балістичних шоломів

Конкурс: розробка рекомендацій з удосконалення бюджетування на місцевому рівні у сфері охорони здоров’я

Закупівля Тренінгових програм по Кібербезпеці для Програми підвищення кваліфікації для викладачів ЗВО

Конкурс пропозицій на придбання акаунтів онлайн-платформ для навчання