Конкурс міні-грантів на дослідницькі проєкти в громадах

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEDOS_thinktank

opencall_research-3
Конкурс міні-грантів на дослідницькі проєкти в громадах

Про проєкт

Cedos та Інститут європейської політики (Institut für Europäische Politik, IEP) оголошують конкурс міні-грантів для організацій громадянського суспільства на реалізацію дослідницьких проєктів у громадах стосовно відновлення і європейської інтеграції.

Конкурс відбувається в межах проєкту «UA Transformation Lab», що є спільним проєктом IEPCedosФонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Центру «Нова Європа» і реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Метою проєкту є посилення українських аналітичних центрів та громадських організацій, поглиблення їхньої співпраці з місцевими органами влади і надання необхідних інструментів для ефективного сприяння процесам відновлення та євроінтеграції.

Що отримають переможці?

На конкурсних засадах буде надано два міні-гранти по 5 000 євро на реалізацію дослідницьких проєктів. 

Переможці отримають також консультаційну та експертну підтримку щодо розробки дизайну дослідження і його методологічної реалізації. Проєкт передбачає участь у таких заходах:

  1. стартовий воркшоп для знайомства, нетворкінгу, презентації і допрацювання ідей,
  2. чотири онлайн-консультації для професійно-наукового супроводу дослідницьких проєктів,
  3. фінальний воркшоп для презентації і обговорення дослідницьких результатів.

Які умови конкурсу?

Заявки приймаються від організацій громадянського суспільства (офіційно зареєстрованих громадських чи благодійних організацій). Запрошуємо подавати заявки організації, які не мають багато досвіду у проведенні досліджень або потребують менторської підтримки у реалізації дослідницького проєкту.

Реалізація проєкту має відбуватися у співпраці з місцевими органами влади на основі підписаного меморандуму. При оцінюванні заявок перевага буде надаватися місцевим організаціям, які працюють у відповідних громадах.

Дослідницькі проєкти повинні бути пов’язані з темами відновлення, відбудови, повоєнної трансформації та європейської інтеграції. Результати досліджень мають бути опубліковані у вигляді дослідницьких звітів, аналітичних записок, інфографік, подкастів або в інших форматах.

Робочими мовами проєкту, які будуть використовуватися у внутрішній комунікації, є українська і англійська мови.

Співфінансування проєкту є допустимим, однак воно не є обов’язковим і не буде перевагою при оцінюванні.

При відборі переможців будуть враховуватися такі критерії, як мотивація і обґрунтованість заявки, релевантність запропонованого підходу, попередній досвід і спроможність втілити проєкт.

Як взяти участь?

Аби подати заявкузаповніть, будь ласка, анкету англійською мовою: https://bit.ly/48xWHaF 

Коли?

Заявки приймаються до 23:59, 22 жовтня 2023 року.

Неповні заявки будуть відфільтровані на етапі технічного відбору. Для уточнення інформації ми запросимо організації, що увійдуть до короткого списку, на розмову у форматі відеодзвінка. Результати відбору будуть оголошені у листопаді 2023 року.

Основна робота в рамках проєкту буде відбуватися протягом грудня 2023 – травня 2024 року.

Як поставити питання?

Запитання щодо процесу подання заявки, відбору або проєкту загалом просимо надсилати на електронну пошту [email protected] з темою листа «Питання».

10 жовтня о 14:00 за київським часом відбудеться інформаційна сесія, де буде представлено умови конкурсу, а також буде можливість задати питання. Сесія відбудеться онлайн через платформу Zoom, запис буде доступний публічно на сайті Cedos. Реєстрація на інформаційну сесію за посиланням: https://bit.ly/3PB4UCp 


Останні публікації цього розділу:

HEAT training _ послуги з організації та проведення тренінгу

Запит цінової пропозиції: Надання послуг послуг для організації міжнародної навчальної поїздки до Швейцарії

Закупівля техніки, меблів та гігієни

Конкурс проєктів для місцевих ОГС, які надають допомогу населенню для подолання наслідків війни (GIZ Україна, проєкт EMPOWER)

Конкурс на закупівлю послуг з організації та проведення комунікаційної кампанії для реалізації проєкту ГО “Сильні громади” з інституційного розвитку Коаліції “На лінії зіткнення”

Greencubator запрошує зелені стартапи до участі у міжнародному конкурсі ClimateLaunchpad 2024