Конкурс «Комфортне довкілля: мініпроєкт з облаштування громадського простору»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
baudolino

konkurs_komfortne_dovkillya
Конкурс «Комфортне довкілля: мініпроєкт з облаштування громадського простору»

Кафедра українознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує старшокласниць і старшокласників українських загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь у конкурсі мініпроєктів “Комфортне довкілля” з облаштування громадського простору у вашому районі.

Учасниками конкурсу можуть стати учениці та учні 10 і 11 класів українських загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій з будь-якого населеного пункту України, оскільки реалізація проєкту з комфортного облаштування громадського простору цілком можлива як у великому місті, так і в маленькому селі.

Переможці отримають дипломи і цінні призи, усі учасники – сертифікати і памʼятні подарунки. Учителям, які допомогли конкурсантам підготувати мініпроєкт, буде надано сертифікат встановленого зразка, який засвідчить наукове керівництво роботою переможця або учасника конкурсу.

Зауважте, що участь у конкурсі може стати корисною в багатьох аспектах:

  • набуття досвіду підготовки мініпроєкту;
  • налагодження співпраці в межах місцевої громади;
  • створення основи мініпроєкту з облаштування місцевого громадського простору, який може бути втілений у життя;
  • отримання консультацій і допомоги фахівців щодо вдосконалення та реалізації мініпроєкту.

    Проєкти переможців конкурсу та інших учасників за вибором журі будуть підтримані експертами з метою їхнього вдосконалення та реалізації.

УМОВИ КОНКУРСУ

КОМФОРТНЕ ДОВКІЛЛЯ:
мініпроєкт з облаштування громадського простору в моєму районі

Конкурсною роботою є:

  1. Презентація мініпроєкту (у форматі PowerPoint, технічні параметри див. нижче).
  2. Коротка (до 300 слів) анотація до презентації, яка має містити інформацію про конкурсанта (прізвище, імʼя, школа, клас), про наукового керівника, назву мініпроєкту, місце пропонованої реалізації мініпроєкту і його загальний опис).

    Презентація й анотація мають повністю представити (описати) та візуалізувати мініпроєкт, довести його важливість і потребу в реалізації, показати наявні для його втілення ресурси та вказати на ті ресурси, яких бракує, представити дорожню карту поетапної реалізації мініпроєкту.

Рекомендації щодо складників
презентації та опису мініпроєкту

  1. Обґрунтування потреби в пропонованому мініпроєкті (потреба, яку задовольнить реалізований мініпроєкт, цільова аудиторія, усвідомлення цільовою аудиторією потреби у мініпроєкті тощо).
  2. Ресурси, наявні для реалізації мініпроєкту (простір (незабудоване місце, придатна для переоблаштування споруда тощо), ініціативна група (знання, вміння, час учасників ініціативної групи, який вони можуть приділити реалізації проєкту) тощо).
  3. Ресурси, яких бракує для реалізації мініпроєкту (дозволи органів влади (якого саме рівня органи влади компетентні надати відповідні дозволи), фахівці (залучення яких фахівців потрібне для реалізації мініпроєкту), кошти (вказати орієнтовну суму й укласти приблизний кошторис) тощо).
  4. Дорожня карта реалізації мініпроєкту (орієнтовний порядок та послідовність дій, визначення етапів реалізації мініпроєкту й часу, який відводиться на кожен з етапів тощо).
  5. Супровідні матеріали, які дозволяють візуалізувати мініпроєкт після його реалізації (фотографії, відеоролики, плани, схеми, малюнки, макети, компʼютерні 3D моделі тощо).

Технічні параметри презентації

  1. 12-15 слайдів.
  2. Не менше 7-8 зображень, які стосуються мініпроєкту (див. опис супровідних матеріалів).
  3. Чіткий структурований текст у вигляді тез.

    За можливий приклад пропонуємо взяти презентацію програми «Урбаністичні студії».

Терміни подання робіт й оголошення результатів

Старт конкурсу – 10 лютого 2021 р.

Термін подання конкурсних робіт – до 30 квітня 2021 р.

Оголошення результатів конкурсу – 17 травня 2021 р.

Конкурсні роботи слід надсилати на електронну адресу кафедри українознавства філософського факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна, зазначивши у полі “тема”: “КОНКУРС”.

e-mail: [email protected]

телефон для уточнень: 097-455-91-33 (Домановський Андрій Миколайович)


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер на Легкий ремонт (заміна вікон) Кам'янське, Дніпропетровська область / Local open tender for Light Repair (replacement of windows) in Collective Centers - Kamianske, Dnipropetrovsk region

Грантовий конкурс проєктів на покращення захисту цивільного населення у цільових громадах від CIVIC

Тендер на закупівлю продуктів харчування для організації та проведення семінарів з безпечних шкіл для шкільних комітетів з безпек, модулів для вчителів та сесій для дітей

Запит на отримання проектної пропозиції на послуги оренди приміщення

Тендер на закупівлю гігієнічних сертифікатів

Тендер: розроблення менторської онлайн-програми: організаційний розвиток (стратегія) для ОГС