Конкурс грантів для кримських ЗМІ, які перемістилися на материк

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Dinarko

журналістика
Конкурс грантів для кримських ЗМІ, які перемістилися на материк

Центр прав людини ZMINA оголошує конкурс грантів для ЗМІ, які працювали в Криму до окупації і після березня 2014 року перемістилися на материкову частину території України та продовжують висвітлювати кримську проблематику.

Мета проєкту – збільшити кількість і якість точної та об’єктивної інформації про ситуацію і процеси в окупованому Криму, а також життя кримчан на півострові й на материковій Україні.

Гранти для висвітлення кримської проблематики будуть надані на конкурсній основі зареєстрованим громадським організаціям і ЗМІ кримського походження.

Пріоритетами проєкту є матеріали з актуальної кримської проблематики, спрямовані на внутрішньоукраїнську аудиторію, людей, які проживають в окупованому Криму, а також міжнародну спільноту. Створюваний у межах проєкту контент має відповідати професійним журналістським стандартам.

Основні статті витрат у рамках проєкту можуть охоплювати оплату роботи журналістів, редакторів та інші витрати, пов’язані з безпосереднім виробництвом журналістських матеріалів, придбання необхідного обладнання, підтримку висвітлення подій та процесів у Криму англійською, російською, українською та іншими мовами тощо.

Під час оцінювання перевага буде надана проєктним заявкам, які охоплюють створення унікального контенту з Криму, а також містять стратегію розповсюдження контенту в ЗМІ та/або соціальних мережах для максимального привернення уваги аудиторії та збільшення присутності кримської тематики в українському інформаційному просторі.

Тривалість реалізації журналістських проєктів не має перевищувати 12 місяців. Очікуваний час початку проєктів – лютий-березень 2021 року.

Загальний бюджет конкурсу – близько 850 тисяч гривень. Очікується, що проєктні заявки варіюватимуться від 100 до 275 тисяч гривень.

Отримання аплікаційної форми – за запитом на адресу [email protected].

Заповнену заявку для участі в конкурсі необхідно подати до 12 січня 2021 року включно на адресу [email protected].

З додатковими питаннями звертайтеся за номером 067 445 95 43


Останні публікації цього розділу:

Відкритий конкурс на постачальника послуг графічного дизайну для програми СИЛА

Конкурс на одержання субгрантів (продовження) «Створення центрів консультаційно-ветеринарного та зоотехнічного обслуговування ММСП в секторі птахівництва»

Постачальник послуги редагування текстів

Запит щодо надання послуг страхового брокера із супроводу договору добровільного корпоративного медичного страхування

Тендер на надання послуг перекладу для проекту USAID "Трансформація комунікацій", Кімонікс Інтернешнл Інк.

Тендер на надання нотаріальних послуг для проекту USAID "Трансформація комунікацій", Кімонікс Інтернешнл Інк.