Конкурс фотографій. Разом на відстані: створення нової солідарності у мінливому світі

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
oksana

Website_870
Конкурс фотографій. Разом на відстані: створення нової солідарності у мінливому світі

Разом ми відзначаємо дивовижну мужність та відданість тих серед нас, хто зробив внесок у загальне добро! Представництво ЄС у Страсбурзі та його партнери оголошують відкритий конкурс фотографій та коротких розповідей, щоб проілюструвати історії чоловіків і жінок, які зіткнулися з кризою, та надати приклад солідарності у такі важкі часи. Долучайтеся та надішліть нам свій матеріал до 31 травня 2021 року! Обрані фотографії будуть представлені на віртуальній виставці та у спеціальній колекції фотокниг і листівок.

Минув рік, відтоді як через COVID-19 були запроваджені перші локдауни по всій Європі та багатьох інших частинах світу. І хоча цей період ознаменувався безпрецедентними стражданнями, невпевненістю та втратами, він також виявив нові прояви доброти, мужності та щедрості.

Ви серед тих тисяч, у кого є власна історія про вчинок солідарності, який ви здійснили в ці важкі часи? Якщо так, то надсилайте нам свою фотографію та розповідь, і ми поширимо інформацію! Або ви просто серед багатьох людей у ​​всьому світі, які хочуть подякувати тим, хто подав приклад мужності та єдності протягом останніх 12 місяців? Тоді давайте разом скажемо слова вдячності, показавши світові, хто ці видатні люди.

Представництво ЄС у Раді Європи спільно з Конгресом місцевих та регіональних влад і Центром “Північ – Південь” Ради Європи розпочинають суспільну кампанію для відзначення стійкості суспільств у Європі та за її межами і вшанування тих, хто продемонстрував солідарність в умовах кризи.

Журі відбере від 25 до 30 фотографій на основі таких критеріїв, як: художня якість, сила історії, що лежить в основі зображення, та справедливе географічне представлення. Відібрані фотографії та історії будуть представлені восени на віртуальній виставці онлайн. Фізичний показ також може бути організований залежно від розвитку епідеміологічної ситуації. Вони також будуть включені у спеціальну фотокнигу та колекцію листівок з історіями на звороті, які  будуть як у друкованому, так і в цифровому форматі, і широко представлені на наших платформах у соціальних медіа. Вибрані учасники отримають свій екземпляр фотокниги.

Долучайтеся! Поділіться з нами прикладом солідарного вчинку (#SolidAction)!

Заповніть Google-форму і завантажте свою роботу за одним із посилань (зазвичай потрібен обліковий запис Google):

Англійською: (посилання зовнішнє)

Французькою: (посилання зовнішнє)

Фотографії повинні мати високу роздільну здатність (.jpg або .png) і не перевищувати 10 МБ. Дозволено будь-який формат фото (вертикальне, горизонтальне, квадратне). Вибір та концепція фотографії залишаються повністю відкритими: учасники можуть показати себе та/або іншу особу, або можуть обрати знімок всього, що вони вважають прикладом акту солідарності. Кількість матеріалів – максимум дві фотографії від одного учасника. Кожна фотографія повинна супроводжуватися короткою розповіддю/ описом (не більше 250 символів) та відповідним заголовком. Немає обмежень щодо прийнятності, що стосуються громадянства: будь-яка людина з усього світу може брати участь! Кінцевий термін подання вашої пропозиції – 31 травня 2021 року. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, звертайтеся до нас за адресою [email protected]

Для учасників, які не мають облікового запису Google, ви можете заповнити форму Word внизу цієї сторінки англійською чи французькою мовами та надіслати її разом із конкурсною роботою електронною поштою на [email protected]

Зберімось разом на відстані! #TogetherInTheDistance! Чекаємо на вашу роботу!


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на отримання фінансової підтримки від УКУ для вступників на магістратуру

Укладання договору надання послуг перевезень

Укладання договорів постачання побутової техніки та принтеру

Запит на пропозицію щодо проєктування та будівництва високоенергетичної рентгенівської системи сканування потягів: Лот 1 - Залізнична станція Вадул-Сірет (Чернівецька область); Лот 2 - Залізнична станція Чоп (Закарпатська область)

Оголошується тендерна пропозиція на ментора/ку проєкту молодіжних центрів у громадській організації «Молодіжна Платформа»

Тендерна пропозиція про надання послуг організації заходу, а саме: проживання та харчування учасників заходу в м. Луцьк Волинської області на 2024 рік