Конкурс Єврокомісії: Стратегічні партнерства для розвитку спроможності організацій громадянського суспільства країн Східного партнерства

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


молодь лідери ЄС конкурс
Конкурс Єврокомісії: Стратегічні партнерства для розвитку спроможності організацій громадянського суспільства країн Східного партнерства

Європейська комісія запрошує організації громадянського суспільства з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України подавати заявки на новий конкурс — “Стратегічні партнерства для розвитку спроможності організацій громадянського суспільства країн Східного партнерства”.

Конкурс направлений на те, щоб створити пул надійних організацій, з якими Єврокомісія підпише спеціальні угоди (Financial Framework Partnership Agreements) з метою зміцнення співпраці й координації дій та ініціатив для посилення ролі ОГС як суб’єктів управління у країнах Східного сусідства ЄС.

“Стратегічні партнерства для розвитку спроможності організацій громадянського суспільства країн Східного партнерства” — це відкритий конкурс заявок, де всі документи подаються разом (заявка на партнерство та заявка на грант).

Кінцевий термін подання повної заявки: 05 вересня 2019 року (до 12:00 за брюссельським часом).


Щоб подати заявку, організації повинні зареєструватися в системі PADOR (як це зробити — читайте тут) та подати заявку у PROSPECT.

Мета PROSPECT — підвищити ефективність управління конкурсом заявок та запропонувати кращий сервіс організаціям громадянського суспільства через нову панель функціональних можливостей, таких як подання в режимі он-лайн та можливість стежити онлайн за статусом їх заявки.

Важливо! Інформаційні сесії будуть проводитися у форматі вебінарів. Якщо ви зацікавлені в такій сесії, будь ласка, надішліть електронний лист до 24 червня 2019 р. на [email protected], вказавши: ім’я, прізвище, громадянство та електронну адресу осіб, які зацікавлені у вебінарах.


 

Цілями конкурсу є:

  • створити пул партнерів (з якими буде підписано угоду Financial Framework Partnership Agreement), які поділяють бачення ЄС щодо розвитку потенціалу Східного сусідства та встановлення рамки посиленого співробітництва на основі взаємних інтересів та спільних цілей;
  • затвердити окремі грантові угоди обмеженому числу таких партнерів, щоб збільшити потенціал організацій громадянського суспільства та посилити їхню роль у процесі демократизації країн Східного партнерства та РФ.

У рамках цього конкурсу ЄС має намір обрати до 12 стратегічних партнерів і укласти угоди про партнерство (Financial Framework Partnership Agreement) та про надання грантів з організаціями, які через своє бачення та дії, включаючи фінансову підтримку третім сторонам:

  • розробляють та тестують нові способи (інструменти фінансування) для фінансування організацій громадянського суспільства та працюють над покращенням фінансової стійкості ОГС;
  • адаптовують програми з розвитку потенціалу до особливостей місцевих громад;
  • підтримують організації громадянського суспільства у їхній власній діяльності та залученні громадян та громад;
  • підтримують розвиток професійного управління неприбутковими організаціями та зміцнення внутрішнього контролю та управління;
  • просувають регіональний та тематичний діалог з питань вироблення політик між громадянським суспільством та відповідними зацікавленими сторонами.

Серед відібраних партнерів спеціальні гранти будуть надані обмеженій кількості організацій для того, щоб:

  • Проводити діяльність з метою зміцнення спроможності ОГС для участі у процесі демократизації у країнах Східного партнерства та РФ, та для того, щоб стати кращими комунікаторами своєї роботи.
  • Забезпечити фінансову підтримку третім сторонам у країнах Східного партнерства та РФ, а також забезпечити поетапну підтримку в реалізації отриманого фінансування за проектом, у поєднанні зі спостереженням за стратегіями з розвитку організацій та їхніми планами.
  • Належним чином координувати роботу з Представництвами ЄС та відповідними донорами щодо впровадження та моніторингу підтримуваних ініціатив.

У контексті поточного конкурсу заявки складаються з: Framework Partnership Application Form (Аплікаційна форма на партнерство) та Specific Grant Application Form (спеціальна заявка на грант). Конкурс проходить у два етапи (детальніше тут).

Зверніть увагу! Підписання угоди Financial Framework Partnership Agreement не гарантує, що бенефіціар отримає грант.


 

Лоти за конкурсом 

Заявки на партнерство та на конкретні гранти мають бути направлені на один чи два з наступних лотів:

Лот 1: Розвиток потенціалу організацій громадянського суспільства щонайменше у 3 країнах Східного партнерства та РФ;

Лот 2: Розвиток потенціалу організацій громадянського суспільства в Україні.


Загальна орієнтовна сума, що надається в рамках цього конкурсу, становить 5 000 000 євро. 

Організатор конкурсу залишає за собою право не надавати всі наявні кошти.

Орієнтовний розподіл коштів за лотами:

Лот 1: 4 200 000 євро

Лот 2: 800 000 євро


 

Повну інформацію про конкурс ви можете знайти тут.


Останні публікації цього розділу:

Онлайн-курси, навчальний візит до Швеції та конкурс грантів - Старт проєкту CAFU

Відбір організації для збору даних щодо впровадження нових/недостатньо поширених лікарських засобів та медичних виробів з профілактики ВГС серед ЛВІН

Конкурс на послуги перевезення вантажів автомобільним транспортом (Дніпропетровська, Запорізька обл)

Послуги Digital Assessment Implementer (Eurasia Foundation)

Тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання

Тендер на закупівлю меблевих виробів