Конкурс: Документальні фільми, що сприяють поширенню історій українців про самобутні акти громадянського спротиву та змінюють уявлення про їхні громади

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Chemonics PFRU

Конкурс грант
Конкурс: Документальні фільми, що сприяють поширенню історій українців про самобутні акти громадянського спротиву та змінюють уявлення про їхні громади

ФОНД «ПАРТНЕРСТВО ЗА СИЛЬНУ УКРАЇНУ»

Оголошення про конкурс № PFRU-CFP017-02 

Дата оголошення: 9 лютого 2023 р.  

Кінцевий термін подання: 23 лютого 2023 р.  

Шановний Заявник:  

Фонд «Партнерство за сильну Україну (ФПСУ)», що реалізується Компанією Кімонікс Інтернешнл, оголошує конкурс на проєктні пропозиції для реалізації заходів, спрямованих на посилення залученості спільноти і безпеки в окремих регіонах України, які постраждали від війни, що триває на території України.  

Гранти надаватимуться тільки українським неурядовим організаціям (НУО) та громадським організаціям (ГО). Цей документ містить опис процедури збору та оцінки пропозицій від НУО/ГО.  

Гранти присуджуватимуться і впроваджуватимуться відповідно до положень Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності та розвитку Великої Британії (МЗС), що регулюють надання грантів за контрактами, і внутрішню політику управління грантами ФПСУ.  

Проект проведе попередню консультацію з подання заявок 17 лютого 2023 року о 12:00. Консультація проводитиметься на платформі Microsoft Teams за посиланням нижче: 

Microsoft Teams meeting  

Join on your computer, mobile app or room device  

Click here to join the meeting  

Meeting ID: 244 086 518 758  
Passcode: mhmUh4  

Співробітники ФПСУ та Кімонікс не мають право вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які грошові винагороди, гонорари, комісію, кредит, подарунки, чайові, цінності або компенсацію в обмін на сприятливе ставлення в процесі проведення конкурсу. Про будь-який неналежний запит співробітника проєкту слід повідомляти керівнику групи ФПСУ або за адресою [email protected].

Цей документ має такі додатки:  

Додаток 1 – Оголошення про конкурс

Додаток А – Форма грантової пропозиції  

Додаток В – Детальний бюджет гранту  

Додаток С – Форма відбору партнерів Фонду  

РОЗДІЛ І. ОПИС ПРОГРАМИ

IA.       ПЕРЕДУМОВИ

 

Фонд “Партнерство за сильну Україну” (ФПСУ) – це багаторічна програма за участю декількох донорів, яка надає підтримку у зміцненні стійкості українського уряду до російської агресії проти України та надає суттєву підтримку українським державним інституціям, громадянському суспільству та засобам масової інформації. Програма впроваджується управляючою компанією – Кімонікс Інтернешнл – і адмініструється Міністерством закордонних справ і у справах Співдружності та розвитку Великобританії за додаткового урядового фінансування з боку інших держав, включаючи США, Канаду, Швецію, Швейцарію та Фінляндію.

Загальними цілями ФПСУ є:

 • Стале співробітництво в спільнотах та зв’язки між громадянами та державою Україна.
 • Збереження довіри до державних інституцій та виборних органів через надання ними ефективного, якнайшвидшого відновлення на звільнених територіях.
 • Оновлена Україна: громади більш згуртовані та готові до післявоєнної трансформації.

IB.       МЕТА

Уряд України є основним партнером ФПСУ, як на центральному, так і на місцевому рівнях політичного керівництва та адміністративного керівництва відповідних центральних, регіональних та місцевих урядових установ. Хоча Уряд і є основним партнером ФПСУ, ФПСУ не переказуватиме кошти Уряду України безпосередньо; натомість ФПСУ фінансуватиме проєкти від імені Уряду України. ФПСУ також залучає інших основних партнерів, до числа яких входять громади, суб’єкти громадянського суспільства, НУО та приватний сектор. Продовжуючи діяльність з посилення стійкості на місцевому рівні, ФПСУ взаємодіятиме безпосередньо з грантоотримувачами, постачальниками, що надають товари і послуги на підтримку проєктів, і найважливішими партнерами-виконавцями і зацікавленими сторонами.

Компонент «Стійкість на місцевому рівні» програми охоплює такі технічні напрямки: 

 • Комунікація та доступ до інформації для підвищення стійкості громад
 • Зміцнення психічного благополуччя для здорового та більш стійкого суспільства
 • Підтримка єдності та різноманіття України шляхом зміцнення спільної самобутності в усьому її розмаїтті та підтримки громадянського суспільства у цільових сферах
 • Підтримка довіри до Держави шляхом надання допомоги уряду у реагуванні на пріоритети громадськості

Це Оголошення про конкурс спрямоване на підтримку стійкості цивільних суб’єктів – держави на всіх рівнях, громадянського суспільства, включаючи волонтерський сектор, приватний сектор, окремих осіб та громад – до протистояння російській агресії.  Основна увага в межах Оголошення про конкурс буде зосереджена на ролі громад у триваючому спротиві України з особливою увагою до постраждалих від війни громад у прифронтових зонах на півдні України.

IC.       ОПИС ПРОГРАМИ

В межах цього Оголошення про конкурс ФПСУ має на меті підтримати розробку, виробництво та розповсюдження творчих продуктів (наприклад, документальних фільмів), які сприятимуть просуванню єдності, різноманітності та спільній ідентичності в Україні, зосереджуючись на висвітленні історій постраждалих від війни громад на прифронтових територіях.   У межах цього Оголошення про конкурс буде підтримано такі заходи:

1.     Розробка концепції документальних фільмів в співпраці з місцевими органами влади, громадянським суспільством та громадами, досліджуючи їхні історії про їхні міста, самобутність, акти спротиву, а також про те, як змінилося їхнє сприйняття або як розвинулися їхні громади внаслідок повномасштабного вторгнення Росії та його наслідків (наприклад, переміщення населення).

2.     Створення документального фільму (або фільмів) з ключовими зацікавленими сторонами та їхніми історіями

3.     Загальнонаціональне розповсюдження документальних фільмів в Україні, у тому числі, можливо, на тимчасово окупованих територіях.

Очікування від заявника:

 • Очікується, що грантоотримувачі продемонструють у своїх пропозиціях, як вони планують широко співпрацювати з мешканцями та обраними ними посадовими особами, щоб створити картину, яка відображає різноманітні погляди.
 • Грантоотримувачі мають продемонструвати, як вони будуть вирішувати делікатні політичні та соціальні питання, включаючи повагу до різних поглядів та активне зменшення потенційної шкоди.
 • Необхідний попередній досвід створення контенту спрямованого на просування соціальних цілей (в цьому випадку для демонстрації різноманіття); заохочується використання раніше створеного контенту, що відповідає загальним результатам Оголошення про конкурс.

Документальний фільм має висвітлювати історії міст та громад на півдні України, що постраждали від конфлікту, зокрема, Одеської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей. Заявник може вибрати для висвітлення одне місто в довшому документальному фільмі або кілька міст в окремих відео.

Результати проєктної діяльності

 1. Документальні фільми сприяють соціальній згуртованості, просуваючи спільну самобутність та єдність у розмаїтті серед громадян України.
 2. Відеоматеріали сприяють підвищенню рівня довіри українських глядачів до громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування завдяки кращому розумінню викликів, з якими стикаються ці суб’єкти під час війни.
 3. Українці стають менш вразливими до поширення дезінформації та спроб Росії підірвати довіру суспільства
 4. Українці поділяють настрої та висловлюють підтримку людям, громадянському суспільству та місцевому самоврядуванню, які перебувають на передовій війни та протистоять російському вторгненню.

ID. РЕГУЛЮЮЧІ ПОЛОЖЕННЯ 

Гранти присуджуватимуться і впроваджуватимуться відповідно до положень МЗС, що регулюють надання грантів за контрактами, і внутрішню політику управління грантами ФПСУ. 

 

РОЗДІЛ II. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГРАНТ 

ФПСУ в межах цього конкурсу планує розподілити фонд у 4 526 000 гривень між не більше ніж 4 організаціями, які мають втілити свої проєкти за період у 6 місяців. При цьому остаточна сума залежить від обсягу діяльності та спроможності грантоотримувача. 

Заявникам пропонується подавати свої бюджети лише в межах зазначеного діапазону, демонструючи оптимальне співвідношення ціни та якості та обґрунтованість витрат, в іншому випадку заявка може бути відхилена на першому етапі розгляду грантової заявки. Остаточна сума бюджету може бути змінена за рекомендацією Відбіркового комітету. Термін надання будь-якого гранту в межах цього конкурсу складатиме не більше 6 місяців. Впровадження грантів має розпочатися майже одразу після їх присудження, але не пізніше 31 березня 2023 року. 

 

РОЗДІЛ III. Критерії прийнятності 

Організації, які подають проєктні пропозиції для участі в цьому Оголошенні про конкурс, мають відповідати таким вимогам: 

 • Зареєстровані як неприбуткові організації на території України. Ці організації можуть подавати заявки у партнерстві з виробничими компаніями або засобами масової інформації для підтримки діяльності в межах гранту. Між ФПСУ/Кімонікс та НУО/ОГС буде підписано грантову угоду, а НУО/ОГС буде звітувати як програмно, так і фінансово за реалізацію проєкту.
 • В межах цього Оголошення про конкурс не передбачається жодного співфінансування з боку інших донорських програм;
 • Готовність дотримуватися всіх правил і приписів співпраці, які запропоновані міжнародним донором. 
 • Готовність пройти процес перевірки (due diligence) для того щоб продемонструвати здатність до розробки/впровадження обов’язку проявляти належне піклування/захист прав/інші необхідні політики і процедури. 
 • Володіння мовою: вільне володіння українською мовою, всі доповіді та їх презентація англійською мовою. 

Грантова заявка повинна супроводжуватися резюме персоналу, який задіяний у проєкті. Критерії оцінки, перераховані нижче, не слід вважати вичерпними, але пропозиції повинні забезпечувати включення в них технічного персоналу з наступними кваліфікаціями: 

 • Досвід оцінювання та/або реалізації медійних ініціатив в Україні
 • Досвід оцінювання та/або реалізації медіа-ініціатив на прифронтових або окупованих територіях, спрямованих на українську культуру та суспільство 
 • Досвід контролю/впровадження планів безпечного програмування
 • Досвід обліку гендерної проблематики в програмних заходах, дослідженнях і навчанні, а також в циклах звітності донорів за MEL 

ФПСУ визначить, чи має НУО/ОГС право на отримання фінансування від ФПСУ, ґрунтуючись на результатах Форми відбору партнерів Фонду (Додаток C). Кандидати повинні продемонструвати розумне управління у формі фінансової, адміністративної та технічної політики та процедур і представити систему внутрішнього контролю, яка забезпечує збереження активів; захищає від шахрайства, марнотратства і зловживань; і підтримує досягнення цілей програми. ФПСУ оцінить цю спроможність перед наданням гранту.

Пропозиції від організацій, які не відповідають вищевказаним вимогам, не розглядатимуться. Заявки від приватних осіб, комерційних організацій, державних установ та об’єднань, органів місцевого самоврядування, профспілок, політичних партій і релігійних організацій не розглядатимуться. 

Наступні організації або програми НЕ МОЖУТЬ подавати заявки на отримання грантів в межах цього Оголошення про конкурс: 

 • Організації, які зловживали донорськими коштами в минулому (окрім випадків, коли участь організації затверджено донорами ФПСУ);  
 • Організації чи особи, які визначаються в додаткових джерелах уряду Великої Британії чи інших джерелах, як сторони, яким заборонено отримувати допомогу;  
 • Організації, чия назва, чи імена керівників визначаються «Віжуал Комплайенс» (Visual Compliance – пошуковою системою, яка здійснює пошук в міжнародних переліках виключених сторін урядів Великої Британії, США, Канади, ЄС, ООН та інших міжнародних переліках) як виключені сторони, на момент здійснення пошуку; 
 • Організації, афілійовані з російськими організаціями або організації, які зареєстровані в росії. 

 

РОЗДІЛ IV. Подання заявок

 IVA.    ІНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ЗАЯВНИКІВ 

Заявник представить форму грантової пропозиції з докладним бюджетом (представлені в Додатку А та Додатку В). Заявники мають подати свою технічну заявку і бюджет окремо, в наданих форматах, і слідувати інструкціям і рекомендаціям, наведеним у додатку. Технічна пропозиція буде оцінена відповідно до Критеріїв оцінки достоїнств, перелічених у розділі V нижче. Якщо заявник успішно відповідає або перевищує критерії оцінки відповідності, то ФПСУ оцінює заявників на основі комплексної перевірки, що передує присудженню гранту, на основі Форми відбору партнерів Фонду (наведена в Додатку С).

 

IVB.   НЕПРИПУСТИМІ ВИТРАТИ 

Всі витрати в межах гранту мають демонструвати оптимальне співвідношення ціни та якості, бути допустимими і обґрунтованими.  

Грантові кошти ФПСУ не можуть використовуватися для таких цілей: 

 • Діяльність, яка не узгоджується з Паризькою (кліматичною) угодою;  
 • Експлуатація дорослих працівників або дитяча праця; 
 • Предмети розкоші (вкл. алкоголь, тютюн, хутро, перли і дорогоцінне й напівкоштовне каміння); 
 • Ліки, не включені до списку основних лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров’я (за обмеженими винятками); 
 • Пестициди, якщо вони не затверджені консультантом з питань клімату та навколишнього середовища. Великобританія підписала Стокгольмську конвенцію, спрямовану на ліквідацію 12 стійких органічних забруднювачів; 
 • Хлорфторвуглеці (ХФУ). Сполучене Королівство є стороною Монреальського протоколу, і речовини, які в цей час регулюються Протоколом, не можуть поставлятися в рамках програми допомоги; 
 • Тютюн. Для будь-яких цілей, які явно підтримують тютюнову індустрію, включаючи сільськогосподарське виробництво та переробку. Загальні сільськогосподарські ресурси, такі як добрива, можуть отримати фінансування, якщо тютюновий сектор не є ідентифікованим споживачем; 
 • Будь-які відносини, фінансові, програмні або двосторонні з виробниками замінників грудного молока, які порушують Міжнародний кодекс маркетингу грудного молока. МЗС може в кожному конкретному випадку вступати в співпрацю з цими компаніями в багатосторонніх програмах або ініціативах, що фінансуються декількома донорами; 
 • Діяльність, яка може призвести до цивільних заворушень; 
 • Діяльність, яка дискримінує будь-яку групу за ознакою віку, зміни статі, інвалідності, раси, кольору шкіри, етнічної приналежності, статі та сексуальної орієнтації, вагітності та материнства, релігії або переконань; 
 • Виплати відсотків або плати за обслуговування за договорами фінансової оренди; 
 • Подарунки;  
 • адміністративні штрафи, штрафи за кримінальні правопорушення або пені; 
 • Платежі за роботи або заходи, які повністю фінансуються з інших джерел, будь то готівкою або в натуральній формі; 
 • Безнадійні борги перед пов’язаними сторонами; 
 • Виплати за несправедливе звільнення або інші компенсаційні виплати; 
 • Заміна або повернення будь-яких коштів, втрачених в результаті шахрайства, корупції, хабарництва, крадіжки, фінансування тероризму або іншого неправомірного використання коштів; 
 • Вартість будь-яких штрафів або зборів, що стягуються місцевими органами влади або будь-яким місцевим державним органом; 
 • Збір коштів (за винятком будь-яких узгоджених розподілених витрат, що не відносяться до проєкту); 
 • Іноземна валюта як окрема стаття бюджету; 
 • Погашення боргу; 
 • Витрати, пов’язані з підготовкою тендерної заявки або комерційної пропозиції до укладення офіційної угоди; 
 • Витрати, понесені до укладення офіційної угоди; 
 • Якщо вони не прив’язані безпосередньо до проєкту, адвокаційної діяльності, проведення кампаній, маркетингової і комунікаційної діяльності, політики, завдатків, капітальних витрат, земельних ресурсів, банківських зборів та страхування (за винятком випадків, коли це обумовлено заздалегідь в письмовій формі); 
 • Подорожі залізничним або повітряним транспортом класом вище «стандартного економ-класу», за винятком випадків, коли вартість подорожі вищим класом відображає краще співвідношення ціни та якості або вимагають дотримання спеціального законодавств, наприклад «Закону про рівність 2010 року» 

Як правило, витрати, не включені до затвердженого бюджету, можуть бути дозволені лише у випадку письмового схвалення Кімонікс. 

Будь ласка, зверніть увагу на те, що грантові кошти не можуть використовуватися для надання гуманітарної допомоги бенефіціарам проєкту. ФПСУ не впроваджує проєкти з надання гуманітарної допомоги. 

 

IVC.   ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАННЯ ЗАЯВКИ 

Грантові пропозиції мають бути представлені українською або англійською мовою (формат Word, шрифт Times New Roman, розмір шрифту 11, одинарний інтервал, об’ємом до 7 (семи) сторінок) з використанням форм в Додатку A, B та C.

Грантові пропозиції мають надійти до ФПСУ в електронному форматі за вказаною нижче адресою з посиланням на Оголошення про конкурс№: PFRU-CFP017-02. Онлайн-форма резюме проєкту має бути надіслана онлайн. ФПСУ прийматиме проєктні пропозиції до 23:59 за київським часом до 23 лютого 2023 року. Заявки, надані із запізненням і невідповідні заявки, не розглядатимуться. 

 

Фонд «Партнерство за сильну Україну»  

[email protected]  

 

Заявники повинні надати ФПСУ наступну інформацію: 

 1. Форма резюме проєкту онлайн доступна за посиланням, яке містить основну інформацію про організацію та проєктну пропозицію;
 2. Заповнені Форму грантової пропозиції та детальний бюджет (додаток А та додаток В); 
 3. Заповнену Форму відбору партнерів Фонду (додаток С). Будь ласка, зверніть увагу на те, що документи, зазначені в цій формі, можуть бути представлені разом з цією формою; Резюме персоналу, задіяного в проєкті; 
 4. Відскановані копії таких документів ( *.PDF або*.JPG): 
  1. свідоцтво про реєстрацію або виписка/витяг; 
  2. довідка з Державної податкової служби про реєстрацію організації в Реєстрі неприбуткових установ та організацій із зазначенням коду некомерційної діяльності; 
 5. Листи підтримки від місцевої влади (необов’язково). 

Пакет документів необхідно надати одним листом в архіві (*.rar), розміром не більше 15 Мб. 

Будь ласка, направляйте всі питання, що стосуються цього запиту, на розгляд [email protected] (Тема: Питання ФПСУ-CFP017-02) Відповіді на питання надаватимуться на постійній основі в письмовому вигляді. Будь ласка, зверніть увагу, що за 48 годин до кінцевого терміну подання заявок за цим оголошенням питання не прийматимуться. 

 

РОЗДІЛ V. ОБҐРУНТОВАНІСТЬ ЗАЯВКИ 

Оцінка грантових пропозицій складається з декількох етапів: 

Перевірка критеріїв відповідності: 

Отримані заявки перевірятимуться на відповідність критеріям, і ті, які відповідають вимогам, будуть представлені на розгляд Відбіркової комісії. 

Критерії прийнятності  

Так чи ні (так/ні)  

Критерії відповідності  

Заявка була подана у встановлений термін  

  

Всю необхідну інформацію / відповіді на питання було надано  

  

Всі підтверджуючі документи були включені в заявку  

  

 

Всі заявки на отримання гранту, які пройшли перевірку на відповідність критеріям, розглядатимуться внутрішнім Відбірковим комітетом, що складається із співробітників з технічного впровадження діяльності ФПСУ. Заявки на отримання гранту оцінюватимуться відповідно до наведених нижче критеріїв: 

Етап 1: Розгляд проєктної пропозиції 

Критерії прийнятності  

Так чи ні (так/ні)  

Критерії прийнятності  

Статус організації (уповноваженої здійснювати діяльність в Україні), включаючи підтверджуючі реєстраційні документи  

  

Право організації на отримання коштів  

  

В межах максимального розміру бюджету   

  

Критерії технічної придатності  

  

Відповідність тематиці та пріоритетам конкурсу (подана заявка повністю відповідає тематиці та пріоритетам — 25 балів; заявка частково відповідає тематиці та пріоритетам — 15 балів; заявка не відповідає тематиці та пріоритетам конкурсу — 0 балів). Додавання доказів дотримання ключових принципів стабілізації (розуміння контексту та ролі чи програмування в ньому, робота на підтримку пріоритетів уряду та зміцнення потенціалу держави, ефективний внесок у загальний ефект усіх програм, що фінансуються донорами) та комплексні цілі ФПСУ щодо зміцнення згуртованості та взаємодії громадян та довіра громадян до держави стійкими способами. 

До 25 балів 

Тематична спрямованість, реалістичність та ефективність запланованих заходів проєкту (заплановані заходи проєкту є 1) конкретними — 5 балів, 2) здійсненними — 10 балів і 3) ефективними — 10 балів, заходи не відповідають вищевказаним умовам — 0 балів) 

До 25 балів 

Здатність організації-заявника успішно реалізувати проєкт з наданими ресурсами і своєчасно (організація-заявник володіє необхідним досвідом і ресурсами для успішної реалізації — 25 балів; організація – заявник частково володіє необхідним досвідом і ресурсами для успішної реалізації — 15 балів; організація – заявник не має необхідного досвіду і ресурсів для успішного впровадження — 0 балів) 

До 25 балів 

Рівень компетентності (освіта, досвід роботи) персоналу проєкту (залучений персонал має відповідний рівень компетентності – 10 балів, не має необхідного рівня компетентності – 0 балів) 

До 10 балів 

Критерії розгляду фінансової пропозиції

Відповідність запланованих витрат і необхідних ресурсів очікуваним результатам (фінансова пропозиція є обґрунтованою, з дотриманням підходу “найвища якість за найнижчою ціною” – 15 балів; фінансова пропозиція вимагає перегляду та / або скорочення витрат – 10 балів; фінансова пропозиція не є обґрунтованою — 0 балів) 

До 15 балів 

Коментар  

Рекомендую до наступного етапу (так / ні)  

 

Заявки, що відповідають критеріям відповідності та прийнятності та набрали більше 70 балів за технічними критеріями, будуть розглянуті на Етапі 2 належної перевірки.  

Етап 2: Результати перевірки (due diligence) 

Критерії прийнятності  

Так чи ні (так/ні)  

Критерії прийнятності  

Організація має такі основні політики / керівництва / процедури:  

 • Політика захисту (політика захисту дітей також буде потрібна, якщо грантова діяльність стосується дітей)  
 • Політика закупівель та фінансів  
 • Політика протидії хабарництву і корупцією  
 • Політика захисту даних   
 • Політика рівних можливостей і боротьби з дискримінацією   
 • Письмове підтвердження членства в глобальній мережі UN Global Compact або наміри приєднатися до цієї мережі в ході реалізації проєкту (тільки для проєктів з бюджетом понад 1 млн фунтів стерлінгів)  

 

  

Коментар  

Рекомендую до фінансування (так / ні)  

 

РОЗДІЛ VI. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРИСУДЖЕННЯ ГРАНТУ ТА ЙОГО АДМІНІСТРУВАННЯ 

Всі гранти будуть узгоджуватися, нараховуватися і надаватися в українській гривні (UAH). Всі витрати, що фінансуються за рахунок гранту, мають бути допустимими, розподіленими і обґрунтованими. Заявки на отримання гранту повинні супроводжуватися деталізованим і реалістичним бюджетом, як описано в Розділі IV. 

Опублікування цього оголошення і допомога в заповненні форми-заявки на отримання гранту ще не є присудженням гранту або зобов’язанням з боку ФПСУ до його присудження. Окрім того, ФПСУ не оплачує витрати, понесені при підготовці та подачі заявки. ФПСУ залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку або всі отримані заявки, а також звернутися до заявників за додатковими роз’ясненнями. 

Заявники отримають письмове сповіщення про рішення ФПСУ стосовно їхньої заявки. Причини відхилення заявки або її підтримки повідомлятися не будуть. 

 

РОЗДІЛ VII. ЗВІТНІСТЬ, МОНІТОРИНГ ТА ОЦІНКА ГРАНТОВИХ ПРОЕКТІВ 

Моніторинг та оцінка:

Грантоотримувач несе відповідальність за моніторинг реалізації проєкту та оцінку його результатів. ФПСУ і його донори стежитимуть за реалізацією грантового проєкту за допомогою звітів грантоотримувача, зустрічей із співробітниками проєкту, їхніми партнерами і бенефіціарами, контрольних візитів та участі в діяльності проєкту. 

Звітність:

Грантоотримувач надаватиме звіти у форматі, зазначеному ФПСУ: 

 • Звіти про прогрес, включаючи опис діяльності та результатів відповідно до узгоджених показників моніторингу та фінансової складової; 
 • Періодичні зведені звіти за запитом ФПСУ, з інформацією про проєкт, які надаватимуться між регулярними звітами про хід впровадження проєкту; 
 • Звіт про завершення гранту, або остаточний звіт, який включатиме опис діяльності та результатів, а також фінансовий звіт за весь період дії Угоди про грант (якщо того вимагатиме тип угоди). 

Діяльність в межах Угоди про надання гранту повинна здійснюватися відповідно до норм, правил, політики і процедур ФПСУ. 

 

РОЗДІЛ VIII. ФІНАНСУВАННЯ 

Тип гранту буде визначений в ході перемовин. Типи грантів, які можуть бути запропоновані, описані нижче: 

Тип гранту 

Основні характеристики 

Грант з фіксованою сумою /За визначеними етапами 

 • Конкретні етапи / результати, які повинні бути виконані в межах гранту, встановлюються заздалегідь, а грантоотримувач отримує оплату після успішного завершення цих етапів.  
 • Без авансових платежів, але дозволяється початковий платіж  

 

Відшкодовуються витрати / Час і матеріали  

 • Грантоотримувач може отримувати авансові платежі або відшкодування витрат  
 • Для погашення авансу і запиту подальшого авансу необхідно надати квитанції  

 

Грант в натуральній формі  

 • Всі види діяльності, робоча сила і товари оплачуються в натуральній формі безпосередньо керуючою компанією ФПСУ.
 • Доступно тільки організаціям з обмеженою фінансовою/ управлінською або закупівельною спроможністю або обмеженим оборотним капіталом   

 

Гібридний грант (етапи/в натуральній формі)  

 • Конкретні етапи, які повинні бути виконані в межах гранту, встановлюються заздалегідь, а грантоотримувач отримує оплату після успішного завершення цих етапів.  
 • Без авансових платежів, але дозволяється початковий платіж   
 • Деякі види діяльності, робоча сила або товари надаються ФПСУ в натуральній формі 

 

ДОДАТКИ ДО СПИСКУ: 

 

Додаток 1Оголошення про конкурс

Додаток АФорма грантової пропозиції

Додаток В Детальний бюджет

Додаток СФорма відбору партнерів Фонду 

 


Останні публікації цього розділу:

Пошук консультанта з працевлаштування та самозайнятості

Тренери з проведення офлайн тренінгів з навчання переможців компоненту «Гранти групам взаємодопомоги»

Тендер на розробку цілей організаційного розвитку ГО Екодія

Послуги психотерапевта-супервізора

Конкурс пропозицій від організацій громадянського суспільства для сприяння ґендерній рівності в Україні

Тендер на надання послуг з проведення аудиту цифрової доступності вебресурсів Верховної Ради України