Конкурс для громадських організацій м. Харків та Харківської області організації для реалізації комплексної програми захисту дітей

ЗАВЕРШЕНО

photo_5406925576247297349_y
Конкурс для громадських організацій м. Харків та Харківської області організації для реалізації комплексної програми захисту дітей

Благодійний фонд «Посмішка ЮА» запрошує організації громадянського суспільства до участі в конкурсі проєктних пропозицій. 

Даний конкурс оголошено в рамках виконання проекту «Запобігання ризикам захисту та надання послуг із захисту та підтримки категоріям дітей найвищого ризику в Чернігові, Чернівцях, Донецьку, Івано-Франківську, Харкові, Києві, Одесі, Сумах та Запоріжжі», що реалізується у партнерстві з благодійною організацією «Street Child» за фінансування Гуманітарного фонду для України.

Проект має на меті впровадити комплексну програму захисту дітей, щоб підвищити обізнаність про ризики та надати послуги клієнтам відповідно до їх індивідуальних потреб, захисту та підтримка дітей, віком від 3 до 17 років, а також у співпраці з громадськими організаціями та громадськими групами розширити надання послуг з захисту дітей у Черніговській, Чернівецькій, Донецькій, Івано-Франківській, Харківській, Київській, Одеській, Сумській, Запорізькій областях.

Ми очікуємо підтримати 3 організації громадянського суспільства, які зареєстровані та здійснюють свою діяльність на території м. Харкова та/або Харківської області. 

Вимоги до учасників конкурсу:

  • наявність офіційної державної реєстрації в якості громадської або благодійної організації;
  • наявність попереднього мінімального досвіду в сфері захисту;
  • організація здійснює свою діяльність в тому числі на регіональному рівні;
  • організація зареєстрована не пізніше грудня 2020 року.

Умови конкурсу та процедура розгляду грантових заявок:

Для участі у конкурсі необхідно заповнити форму оцінки спроможності організації, де описати організаційну структуру, наявний досвід з реалізації проєктів кейс менеджменту, ГЗН. 

Також необхідно надати наступні супровідні документи:  

  • свідоцтво про державну реєстрацію або виписка з ЄДР;
  • копія статуту;
  • копія довідки ДФС про внесення до Реєстру неприбуткових організацій;
  • резюме запропонованих спеціалістів для впровадження проект

Заявки на конкурс приймаються з 6.02 по 16.02.2023 року включно.
У разі запитань, просимо звертатися на електронну пошту: [email protected].

Оцінювання заявок буде здійснювати незалежна експертна група відповідно до критеріїв конкурсу та бальною системою на відповідність умовам. Перевага надаватиметься проектам із найбільш ефективними видами діяльності та результатами.


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер на закупівлю технічного обладнання

Запит на пропозицію з організації проведення круглого столу «Cтворення механізму страхування політичних ризиків в Україні» (гібридного формату: онлайн та офлайн)

Консультаційні послуги щодо покращення системи закупівель та управління поставками лікарських засобів в Республіці Вірменія

Відкритий тендер із закупівлі послуг ведучих (джокерів) форум-театру

Закупівля фотопослуг

Прийом заявок на програму участі підлітків та молоді у відбудові своїх громад — «План.Дій»