Кіно, що змінює: конкурс Civil Pitch 2.0

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Docudays UA

civil pitch1
Кіно, що змінює: конкурс Civil Pitch 2.0

Civil Pitch повертається на 19 Docudays UA! Civil Pitch 2.0 триватиме два роки та розпочнеться як конкурс ідей, що згодом трансформується в лабораторію документального кіно. Темою проєкту стане «Кіно, що змінює». 

На першому етапі ми оберемо дванадцять проєктів, які візьмуть участь у воркшопі під керівництвом міжнародних фахівців і будуть представлені на пітчінгу під час Docudays UA у березні 2022 року. У результаті пітчингу чотири проєкти-переможці отримають фінансування на виробництво короткометражних документальних фільмів (тривалість 8-15 хвилин) у розмірі 210 000 гривень, а також менторську підтримку від провідних міжнародних професіоналів. Прем’єра стрічок відбудеться на Docudays UA у 2023 році. 

У 2018-19 році разом із Програмою сприяння громадській активності «Долучайся!» та Ґете-Інститутом ми організували перший Civil Pitch. Цей проєкт народився як платформа для взаємодії документалістів/-ок та громадських активістів/-ок заради створення фільмів, які переосмислюють соціальну дійсність в Україні. У резуальтаті проєкту учасники/-ці створили чотири короткометражні стрічки. Ці фільми успішно подорожували українськими та міжнародними майданчикам, а деякі з них трансформувалися у повнометражні фільми. Наступні два роки ми продовжимо розвивати Civil Pitch та створимо нові можливості для взаємодії між активіст(к)ами та документаліст(к)ами.

Як протистояти нерівності, подолати дискримінацію і зробити суспільство більш інклюзивним та толерантним? І чи може документальне кіно бути інструментом у цій боротьбі? Щодня ми зіштовхуємося з подіями, з якими складно миритися. Через спільний та особистий досвід, колективними та індивідуальними зусиллями активіст/-ки роблять ці проблеми видимими та борються з ними. Ці історії надихають, допомагають зрозуміти світ навколо та солідаризуватися. У рамках Civil Pitch 2.0 ми пропонуємо кінематографіст(к)ам звернутися саме до таких досвідів та спільно з активіст(к)ами створити кіно, що змінює.

Конкурс відкритий для режисерів/-ок, правозахисників/-ць і громадських активістів/-ок. 

Детальніше про Civil Pitch 2.0, умови участі та тонкощі подачі заявок читайте за посиланням.

Прийом заявок триватиме з 13 грудня 2021 по 18 лютого 2022 року.

Якщо ви маєте додаткові запитання, звертайтеся до команди проєкту за адресою [email protected].

______

Конкурс Civil Pitch 2.0 реалізується Docudays UA в рамках проєкту «Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст проєкту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на надання консультаційних послуг з організації заходу (м. Одеса)

Закупівля послуг поклейки бронеплівки на вікна

ПРОДОВЖЕННЯ: Конкурс пропозицій на закупівлю послуг з розробки та друку інформаційних матеріалів

Конкурс із закупівлі канцелярських товарів

Конкурс із закупівлі поліграфічних послуг

Тендерна пропозиція про надання послуг організації заходу у м. Львів