IWPR Ukraine |Protecting the Frontline – Тренінг на підтримку проєктів журналістських розслідувань

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
IWPR

prostir - FB
IWPR Ukraine |Protecting the Frontline – Тренінг на підтримку проєктів журналістських розслідувань

1000 доларів США на розслідування порушень прав журналістів

The Institute for War and Peace Reporting (IWPR) запрошує українських журналістів подавати заявки на участь у проєкті з підтримки розслідувань Protecting the Frontline 3.

 Ми очікуємо, що в конкурсі братимуть участь команди з двох людей (не обов’язково з одного видання). Серед заявників ми оберемо сім команд, які отримають по 1000 доларів США на команду після публікації розслідування у своїх виданнях. Також ми зможемо компенсувати витрати на подорожі та створення інфографіки до матеріалів.

Розслідувачі пройдуть спеціальне навчання на тренінгу в Києві, отримають допомогу менторів (редактора Андрія Яніцького та медіаюристки Оксани Максименюк), а також розкажуть про свої напрацювання міжнародній аудиторії.

 Форма заявки на участь у тренінгу – за посиланням, дедлайн – 8 вересня 2023 року (включно). Теми Тренінгу 15-17 вересня 2023 р. включатимуть: безпека на лінії фронту, перша домедична допомога, управління травмою, висвітлення роботи судів, права журналістів, сторітелінг.

 Ключові дати 

  • 8 вересня 2023 року — кінцевий термін подання заявки від журналістів на участь у Проєкті. Форма заявки на участь у тренінгу – за посиланням.
  • 13 вересня 2023 року — установча онлайн-сесія для відібраних учасників
  • 15-17 вересня 2023 року — обовязковий офлайн-тренінг у Києві для учасників проєкту (безпека на лінії фронту, перша домедична допомога, управління травмою, висвітлення роботи судів, права журналістів, сторітелінг).
  • До 25 жовтня 2023 року — публікація розслідування

 Мета Проєкту

Проєкт підтримує створення журналістських розслідувань на тему порушення прав українських журналістів під час виконання ними професійних обов’язків.

Проєкт орієнтований на широку аудиторію, щоб підвищити обізнаність, забезпечити кращий захист журналістам і, зрештою, дати можливість українським журналістам безпечно виконувати свої обов’язки. Проєкт фінансується ЮНЕСКО завдяки її донору Уряду Японії.
Зі всіх питань звертайтеся на пошту [email protected], у темі листа просимо вказати Protecting the Frontline 3.


Останні публікації цього розділу:

Золотий фліпчарт: стартував конкурс з відзначення найкращих ініціатив громадського сектору

Учителі — провідники до інформаційної обізнаності: запрошення до участі у проєкті «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті»

Закупівля будівельних матеріалів PFRU-2024-062|Chemonics ФОНД «ПАРТНЕРСТВО ЗА СИЛЬНУ УКРАЇНУ»

Закупівля навісного обладнання до екскаваторів-навантажувачів

Український фонд “Благополуччя дітей” оголошує відбір постачальника на проведення комплексу ремонтних робіт в офісному приміщенні

Конкурс на закупівлю меблів