Акселератор з фандрейзингу для волонтерських ініціатив: як ефективно залучати ресурси під час війни

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Офіс Дій

photo_2023-03-21_12-02-32
Акселератор з фандрейзингу для волонтерських ініціатив: як ефективно залучати ресурси під час війни

Офіс Дій запускає набір на перший акселератор для волонтерських ініціатив, який доможе волонтерам ефективніше залучати ресурси на свою діяльність під час повномасштабної війни. 

Про програму

Акселератор з фандрейзингу для волонтерських ініціатив від Офісу Дій це двомісячна програма для волонтерів та представників волонтерських організацій/ініціатив, під час якого учасники зможуть покращити стратегію організації із залучення коштів. 

Це унікальна можливість отримати знання про ефективні інструменти та знайти нові способи роботи з пошуком фінансових ресурсів. Формат програми та робота з менторами дозволить учасникам одразу впроваджувати на практиці почуте, та обмінюватись досвідом з колегами. 

Для кого це? 

Для волонтерів, представників волонтерських ініціатив/організацій, які вже отримали певний досвід залучення коштів з початку повномасштабного вторгнення 2022-ого року. Важливо, аби потенційні учасники вже мали ідею проєкту чи кампанії зі збору коштів, і хотіли б навчитись залученню коштів на системній основі. Важливо аби відібрані учасники мали можливість взяти участь в офлайн заході, який триватиме з 20 по 23 квітня 2023-ого року. 

Тривалість програми: з 20 квітня по 15 червня 2023 року. 

Програма акселератору триматиме два місяці та складається з: 

 • триденного офлайн-інтенсиву (20.04 - 23.04.2023);
 • серії онлайн-заходів 1-2 на місяць (квітень-червень 2022);
 • менторської підтримки;
 • зустрічей з представниками донорських організацій, соціально-відповідальних підприємств, благодійними фондами тощо;
 • фінальної презентації фандрейзингових кампаній, з якими будуть працювати учасники, де можна буде отримати зворотний зв’язок та під час якої будуть визначені найсильніші стратегії. 

В кінці програми учасники, чиї стратегії будуть визнаними найсильнішими, зможуть отримати фінансову підтримку для втілення фандрейзингової стратегії. 

Після закінчення кожен учасник отримає: 

 • комплексне розуміння того, як працювати з фандрейзинговою стратегією в умовах повномастшабної війни, розпочатої росією;
 • навички застосування ефективних інструментів під час проведення кампаній/зборів;
 • можливість попрактикувати різні підходи та розібратись, який саме варто обирати організації і в яких випадках, а від чого краще відмовитись;
 • підтримку від менторів. 

Хто буде менторами програми? 

Наші ментори/ки – це експерти/ки з досвідом залучення коштів в умовах повномасштабної війни, які вже більше року працюють з різними форматами пошуку ресурсів: робота зі спільнотою, благодійниками, українськими та міжнародними донорами, тощо. 

Одна з менторок – Світлана Колодій, програмна фахівчиня із залучення приватного сектору та стійкості в USAID/ENGAGE, екс-координаторка української краудфандингової платформи «Спільнокошт» та програм у ГО “Global Office” (GOxChange, Вліпи за себе), експертка з фандрейзингу та проведення краудфандингових кампаній. Світлана допоможе підсилити напрям залучення ресурсів для реалізації проєктів.

Інформація про інших менторів та гостей буде оприлюднена пізніше. 

Форма для подачі: за посиланням

Дедлайн – 3 квітня 2023 року, 20:00.

Під час відбору учасників наша команда буде зважати на такі фактори:

 • наявність конкретної цілі (на що ви хочете залучити кошти), 
 • попередній досвід фандрейзингу (залучення коштів), 
 • актуальність збору (теми), 
 • готовність брати участь у всіх обов’язкових заходах, запланованих на час інтенсиву, особливо у офлайн інтенсиві (20.04-23.04.2023). 

Ще однією можливістю в акселераторі від Офісу Дій є отримання безоплатної та конфіденційної психологічної допомоги онлайн. Цю можливість ми надаємо спільно з ініціативою “Небайдуже”. “Небайдуже” – це команда з понад 100 досвідчених українських психологів i психотерапевтів, які знають, як підтримати дорослих i дітей в умовах війни.

Мате запитання? Пишіть нам в Інстаграм чи Facebook або на [email protected]

Приходьте на волонтерські нетворкінги (кожний другий четвер), аби поспілкуватись з командою Офісу Дій та випускниками попередніх когорт стипендійної програми. За усіма анонсами зручно слідкувати в соцмережах “Офісу Дій”: Інстаграм, Facebook, Telegram-канал.

 


Останні публікації цього розділу:

Закупівля PPE (бронежилет/плитоноска + шолом) 17 комплектів

Тендер із надання послуг перевезення гуманітарної допомоги територіями Одеської, Миколаївської області та до міста Херсона.

Тендер на проведення кількісного дослідження потреб ромської громади

Тендер на офісні та складські приміщення м.Вінниця

Запит цінових пропозицій на послуги з бронювання протиударною плівкою вікон RFQ-UKR-00283199

Проведення оцінки приміщень в школах ПР 60