ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


pexels-negative-space-34601
ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення»

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку та Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні в рамках проекту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення» за підтримки Уряду Японії проводять ІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 25-річчя заснування інституції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (далі Конкурс).

Конкурс спрямований на популяризацію в Україні підходу ООН, заснованого на правах людини, та Керівних принципів ООН з питань бізнесу і прав людини шляхом сприяння активізації та підтримки науково-дослідної роботи за складних обставин воєнного стану, вироблення пропозицій щодо науково-практичних рішень для забезпечення, поваги і захисту прав людини у сфері бізнесу в умовах війни та повоєнного відновлення в Україні, включно шляхом реалізації Плану відновлення України, виконання та вдосконалення відповідних галузевих політик і нормативно-правових актів.

До участі в Конкурсі запрошуються:

- здобувачі вищої освіти (молодший бакалавр, бакалавр, магістр, аспірант, асистентстажист, ін.);

- молоді вчені (вчені віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня (у т.ч. кандидати наук, доктора філософії), та вчені віком до 40 років, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі).

Учасникам Конкурсу необхідно врахувати:

- для участі у конкурсі приймаються наукові роботи, які раніше не публікувалися;

- приймаються виключно індивідуально підготовлені наукові роботи без співавторства;

- кожен учасник може подати не більше однієї наукової роботи;

- автори конкурсних робіт та їхні наукові керівники відповідають за якість робіт і дотримання академічної доброчесності;

- участь у конкурсі є безкоштовною.

До 15 жовтня 2022 року на електронну адресу Оргкомітету – [email protected] – необхідно надіслати: заявку щодо участі, конкурсну наукову роботу і скановану копію рецензії наукового керівника.

Інформація про Положення, пріоритетні напрями досліджень у межах загальної теми Конкурсу включно, про його хід і результати розміщується на Інтернет сайтах Інституту (http://www.iepd.kiev.ua/) та Уповноваженого (https://www.ombudsman.gov.ua/).

Контакти Оргкомітету: Санченко Алевтина – консультації із загальних питань та з питань співпраці (тел.+380973785236, ел. адреса: [email protected]); Сошников Антон – консультації з питань оформлення, подачі, перевірки та допуску до участі наукових робіт (тел.+380955031091, ел. адреса: [email protected]); Токунова Анастасія – консультації з питань оформлення, подачі, прийому наукових робіт (тел.+380953694272, ел. адреса: [email protected]).


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інформаційно-консультативних послуг з фандрейзингу та грантрайтингу для НЛО

Відкритий тендер із закупівлі товарів (офісна техніка)

Запит комерційної пропозиції на Планшети (RFQ-UKR-00279796)

European Union Visitors Programme 2025: новий конкурс

Триває набір делегатів ФГС Східного партнерства на 2024 – 2026 роки

Відкриті торги: тендер на закупівлю Послуги тренера_ки, фасилітатора_ки для проведення заходів