Громадська організація «Диканщина» оголошує відкритий тендер на закупівлю ремонтних робіт в Полтавській області (Диканська громада) «Улаштування площадки під скейт-майданчик»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Dykanschina

тендер tender ntylth
Громадська організація «Диканщина» оголошує відкритий тендер на закупівлю ремонтних робіт в Полтавській області (Диканська громада) «Улаштування площадки під скейт-майданчик»

Громадська організація «Диканщина» оголошує відкритий тендер на закупівлю ремонтних робіт в Полтавській області (Диканська громада) «Улаштування площадки під скейт-майданчик»

Дата оголошення про тендер: 24 березня 2023 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 04 квітня 2023 року

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17:00 04 квітня 2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Деталізація послуг, які надає підрядник вказані в Додаток Б. Технічне завдання.

Період надання робіт: квітень-травень 2023 року.

Умови оплати: 60% передоплата протягом 3-х днів з дня підписання Договору, решта 40% оплачується протягом 3-х днів після підписання Сторонами Актів виконаних робіт. 

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

 1. Учасник торгів повинен бути суб’єктом підприємницької діяльності, мати досвід роботи у сфері будівництва, капітальних ремонтів, реконструкції об’єктів та мати право на здійснення відповідного виду діяльності, передбаченого законодавством України.
 2. Матеріали/обладнання повинні відповідати сертифікації якості/паспортам визначеним чинним законодавством України.
 3. Учасник має надати гарантію мінімум один рік – на роботи визначені тендером. На матеріали та обладнання згідно сертифікатів якості та паспортів виробників.
 4. Учасник має надати підтверджений досвід у сфері будівництва, капітальних ремонтів, реконструкції об’єктів (організатор залишає за собою право провести незалежне опитування та аналіз ринку щодо репутації учасника);
 5. Терміни виконання робіт з урахуванням матеріалів;
 6. Ціна виконання робіт з урахуванням матеріалів.
 7. Виконання робіт здійснюються з матеріалів підрядника

Умови:

Між Громадська організація «Диканщина» та підрядником буде підписано договір підряду, в якому буде детально викладено умови співпраці.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію; 
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус; 
 3. Тендерна пропозиція (договірна ціна), згідно Додаток Б. Технічне завдання;
 4. Зразок договору підряду;
 5. Підтверджений досвід у сфері будівництва, капітальних ремонтів, реконструкції об’єктів.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Прийнятна ціна.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 17:00 04 квітня 2023 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: Улаштування площадки під скейт-майданчик _____________ область,__________________ (громада/місто)”, на адресу: смт Диканька вул. Гоголя1 e-mail : [email protected]

Тендерна процедура:

 • Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шестидесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.
 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
 • Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника.
 • Відповідь електронною поштою отримають тільки ті підрядники, які пройшли відбір. Також відібрані підрядники, будуть сповіщені через електронну пошту, протягом 3 днів після кінцевого терміну подання тендерних пропозицій.
 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.

Додаткові застереження:

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами. 

Запитання щодо тендеру можна надсилати  в  електронному вигляді за ел. адресою: [email protected] до 04 квітня 2023 року.


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі послуги кейтерингу для проведення тренінгів

Запит пропозицій постачальників із закупівлі бронежилетів

Запит пропозицій постачальників із закупівлі тактичних балістичних шоломів

Конкурс: розробка рекомендацій з удосконалення бюджетування на місцевому рівні у сфері охорони здоров’я

Закупівля Тренінгових програм по Кібербезпеці для Програми підвищення кваліфікації для викладачів ЗВО

Конкурс пропозицій на придбання акаунтів онлайн-платформ для навчання