Громада успіху 2022

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Yuliia_ITA

photo_2022-02-10_13-07-33
Громада успіху 2022

Вінницька ІТ-Академія оголошує конкурс для територіальних Громад по створенню осередків ІТ-освіти із гарантованим працевлаштуванням – Громада успіху. 

Щороку кількість спеціалістів в сфері ІТ зростає і, разом з тим, з’являються нові робочі місця від провідних компаній. Адже сфера ІТ найпопулярніша та найбільш приваблива для молоді, бо має великий перелік переваг. 

За словами директора Вінницької ІТ-Академії – Романа Мельника: “Основна мета даного проекту – створити для дітей, молоді та й усіх жителів сіл, селищ, містечок, невеликих міст можливості доступу до якісної ІТ-освіти і, що особливо важливо, із гарантованим працевлаштуванням”.

Ми прагнемо розвивати громади у сфері інформаційних технологій і допомогти молоді отримати роботу в ІТ-сфері, залишаючись там, де вони народились і виросли, де їхні близькі і друзі.

Громада успіху – створює перспективні можливості, як для самих молодих людей, так і для громад в яких вони проживають:

  • реалізувати себе в найбільш сучасній сфері ІТ;
  • працювати з будь-якої точки земної кулі на будь-яку міжнародну компанію; 
  • заробляти гідні зарплати власним інтелектом, знаннями та вміннями;
  • невпинний кар’єрний ріст, що означає постійний саморозвиток та зростання власного добробуту; 
  • відсутність корупції та наповнення бюджету власних громад; 
  • розширення світогляду та залучення передових практик з розвитку громад.

Тенденції в ІТ-сфері змінюються з неймовірною швидкістю. Наші викладачі-практики, які є діючими фахівцями в ІТ-сфері, йдуть в “ногу” з розвитком інформаційних технологій та володіють найактуальнішою інформацією. Вони передають свій досвід  студентам, спрямовують в правильному напрямку, готують і супроводжують до реального індустріального життя. 

В результаті минулорічного конкурсу було відібрано 30 громад з усієї України для створення ІТ-осередків і вже в десяти громадах (Новотроїцька, Білозерська, Зимнівська, Добровеличківська, Ружинська, Жмеринська, Березнегуватська, Вознесенська, Василівська, Степанківська) з 21 лютого перші групи розпочинають навчання.

Цьогорічний конкурсний відбір серед ТГ з усієї України триватиме з 1 березня по 1 травня. В результаті якого будуть обрані нові громади, і матимуть можливість створити ІТ-осередок з гарантованим працевлаштуванням, за напрямками Програмування, Автоматизоване тестування, Ручне тестування, Веб-дизайн, Проєктний менеджмент та Школа Хакерів (для дітей від 6 до 16 років).

Тож, запрошуємо усі територіальні Громади, які хочуть розвинути свою молодь та своє місто/містечко, село/селище, створити сприятливі умови для розвитку дітей та молоді, прийняти участь у конкурсі по створенню осередків ІТ-освіти із гарантованим працевлаштуванням – Громада успіху.

Проект дасть можливість жителям громад отримати престижну професію гарантовано, гарно заробляти та працювати віддалено  в своїх громадах. І це буде вагомим поштовхом для розвитку самої Громади, де працездатна, прогресивна молодь розвиватиме і поповнюватиме бюджет своїх сіл і містечок.

Участь громад – безкоштовна, лише потрібно заповнити анкету. 

До спільної реалізації проекту запрошуємо долучитися також ІТ-компанії, організації, меценатів, підприємців – усіх не байдужих і зацікавлених в даній соціальній ініціативі!

Вінницька ІТ-Академія

Сайт: https://online.ita.in.ua/ 

Додаткова інформація за тел.: 067-431-74-24

Детальна відео-інформація про конкурс на нашому YouTube-каналі: Конкурс для територіальних громад по створенню осередків ІТ освіти.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля PPE (бронежилет/плитоноска + шолом) 17 комплектів

Тендер із надання послуг перевезення гуманітарної допомоги територіями Одеської, Миколаївської області та до міста Херсона.

Тендер на проведення кількісного дослідження потреб ромської громади

Тендер на офісні та складські приміщення м.Вінниця

Запит цінових пропозицій на послуги з бронювання протиударною плівкою вікон RFQ-UKR-00283199

Проведення оцінки приміщень в школах ПР 60