Гранти на підтримку розробки онлайн тренінгів в межах Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEPgrants

Logo_CEP_grants_image_for_prostir
Гранти на підтримку розробки онлайн тренінгів в межах Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Гранти на підтримку розробки онлайн тренінгів з ощадливого виробництва, ефективного використання каналів продажів та управління фінансами, а також проведення цих тренінгів для компаній малого та середнього бізнесу у меблевому секторі

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

Запит на подання грантових заявок (ЗПЗ)-2021-022

Дата оголошення: 03 лютого 2021 р.

Кінцевий термін подання: 08 березня 2021 р.

Шановний Заявнику!

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) сприяє розвитку сильної, диверсифікованої та відкритої економіки, покращуючи ділове середовище для малих та середніх підприємств (МСП), підвищуючи конкурентоспроможність у ключових галузях та даючи можливість Україні скористатися угодами про вільну торгівлю. Проект буде спрямований на збільшення ринкових можливостей та конкуренції, тим самим стимулюючи широке економічне зростання.

Виробництво меблів перебуває у фокусі діяльності КЕУ. Проект надає підтримку українській меблевій галузі за допомогою поєднання експертної допомоги та цільової грантової підтримки, що в кінцевому рахунку призведе до досягнення цілей КЕУ, а саме зростання продажів на внутрішньому та експортному ринках, збільшення інвестицій та покращення використання робочої сили України. Підтримка КЕУ надається цільовим галузевим ланцюжкам створення доданої вартості та передбачає роботу з МСП та галузевими партнерами, зокрема з асоціаціями, кластерами та іншими допоміжними установами.

Щоб сприяти підвищенню ефективності сектору, КЕУ має намір підтримати проведення тренінгів з ощадливого виробництва, управління продажами, ефективного використання каналів продажів та фінансового менеджменту для персоналу МСП, що працюють у виробництві меблів, та оцінити вплив проведених тренінгів на ці меблеві компанії.

Щоб досягти цього, КЕУ шукає заявки від тренінгових і консалтингових компаній, а також від представників меблевого сектору України (бізнес-асоціацій, громадських організацій, галузевих навчальних закладів, тощо), зацікавлених у розробці онлайн тренінгових курсів з ощадливого виробництва, ефективного використання каналів продажів та фінансового менеджменту для подальшого розміщення їх на одній з навчальних онлайн платформ і проведення відповідних онлайн тренінгів для персоналу МСП, що працюють у виробництві меблів, для покращення їх операційного та фінансового стану, що буде відображено зростанням обсягів продажів, інвестицій, рівня продуктивності праці та/або зайнятості в секторі.

Зверніть увагу, що Програма КЕУ запрошує до подання заявок на розробку та проведення одного або декількох із запропонованих тренінгів і зможе призначати гранти одному чи декільком грантоотримувачам для підтримки розвитку та проведення всіх трьох тренінгів.

Як частина заявочних матеріалів, Програма КЕУ попросить заявника продемонструвати свій підхід до розробки навчального контенту, використання існуючих ресурсів та пристосування цих ресурсів до цільових бенефіціарів Програми КЕУ у секторі виробництва меблів.

Грант надаватиметься і впроваджуватиметься відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Всі запитання щодо цього запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: [email protected] з зазначенням «ЗПЗ-2021-022» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Цей запит на подання грантових заявок разом з формою грантового проекту у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням.  

Процес подання заявок складатиметься з одного етапу. Матеріали заявок будуть розглянуті комітетом з грантового відбору.

Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього запиту. Про будь-які неналежні вимоги просимо повідомляти Керівника Програми або на адресу: [email protected].

Документи, необхідні для подання заявки:

Заявники повинні надати наступні документи:

  • Грантову заявку (Додаток А);
  • Проект змісту навчання та попередню навчальну програму для кожної теми тренінгу;
  • детальний бюджет гранту (Додаток B);
  • план реалізації гранту в табличній формі (Додаток C);
  • свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписку з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • необхідні засвідчення:
    • заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03);
    • заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.).


Останні публікації цього розділу:

Тендер: розроблення менторської онлайн-програми: організаційний розвиток (стратегія) для ОГС

Набір на вивчення англійської мови для представниць українських громадських організацій

Конкурс на місцеву закупівлю товарів- стільці. Київ

Тендер для розробки вебсайту для Держрибагентства

Тендер на закупівлю транспортних послуг

Тендер на закупівлю послуг з монтажу та підключення водонапірних веж в Миколаївській області (БО «КОРЕ Україна»)