Грантовий конкурс для українських ГО щодо проведення Аналізу Конфлікту для програми з гуманітарного роззброєння та миробудівництва

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DRC Grants

pexels-negative-space-34601
Грантовий конкурс для українських ГО щодо проведення Аналізу Конфлікту для програми з гуманітарного роззброєння та миробудівництва

Грантовий конкурс для українських ГО щодо проведення Аналізу Конфлікту для програми з гуманітарного роззброєння та миробудівництва Представництва Датської Ради у справах біженців

Грант у розмірі до 30 тисяч доларів США.

Дедлайн подачі пропозицій: 18:00, 09 лютого 2024 року.

DRC у партнерстві з Організаціями громадського суспільства має намір провести ретельний Аналіз Конфлікту (переважно на рівні спільноти), щоб отримати докладне розуміння динаміки, виявлення першопричин та можливі напрямки втручання.

DRC прагне знайти Українську організацію громадського суспільства (ОГС) або неурядову організацію (НУО) для проведення Аналізу Конфлікту. Враховуючи наступне:

  1. що спричиняє розбіжності між групами, які призводять до конфлікту;
  2. що об’єднує різні групи та дозволяє їм мирно співіснувати або управляти ризиком конфлікту;
  3. як заходи гуманітарного розмінування, які проводить DRC, впливають на його динаміку, якщо це можливо ідентифікувати;
  4. конкретні дії, які DRC може вжити для уникнення загострення напруги та сприяння соціальній єдності там, де це можливо та на територіях, де DRC здійснює свої активності відповідно в зоні її оперативної діяльності (Київська, Чернігівська, Сумська, Житомирська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська та Херсонська області).

Обов’язковий досвід, необхідний для отримання гранту:

  • Перевірений досвід успішного аналізу конфліктів або пов’язаних дослідницьких проєктів.
  • Глибоке знання місцевого контексту та розуміння ключових зацікавлених сторін, залучених до динаміки конфлікту в Україні.
  • Міцні зв’язки з місцевими громадами та здатність залучати різні точки зору.
  • Кваліфікована команда дослідників, аналітиків і керівників проєктів.
  • Бажання продовжувати співпрацювати з DRC у впровадженні результатів аналізу конфлікту (залежно від якості та успішного завершення проекту з аналізу конфлікту)

Більш детальну інформацію про конкурс можете знайти за посиланням.

Додаткові матеріали: тут.

Заявки надсилайте на [email protected]

DRC надасть зацікавленим заявникам можливість прослухати більш детальну інформацію про проєкт та поставити запитання, отримати роз’яснення під час інформаційної сесії. Ця інформаційна сесія відбудеться онлайн 2 лютого, 2024р з 10:00 до 11:00.

Грантова програма фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів.

Якщо Ви зацікавлені взяти участь в інформаційній сесії, будь ласка, заповніть реєстраційну ФОРМУ до 31.01.2024р. до 18:00 або відскануйте QR код . Це обов’язкова процедура,  щоб отримати запрошення. Запрошення будуть надіслані  01.02.2024р.

QR-код для Реєстрація на інформаційну сесію 02.02.2024 з 10_00 до 11_00

 

 

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з оренди легкових автомобілів з водіями

Продовження конкурсу грантів для громадських організацій Закарпатської та Івано–Франківської області

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»