Грантовий конкурс проєктів на покращення захисту цивільного населення у цільових громадах від CIVIC

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
abogdanenko22

civic grant
Грантовий конкурс проєктів на покращення захисту цивільного населення у цільових громадах від CIVIC

Запрошуємо організації громадянського суспільства Чернігівської областей до участі в конкурсі проєктних пропозицій на покращення захисту цивільного населення у цільових громадах. 

Метою грантового конкурсу є підтримка місцевих організацій громадянського суспільства у вирішенні нагальних потреб захисту цивільного населення на основі пріоритетів громади та у співпраці з місцевою владою та іншими інституціями/установами/ організаціями, які відповідають за захист цивільного населення на рівні громад. 

Географія проєктів. Даний конкурс буде проходити на території Менської, Новобілоусівської, Іванівської, Седнівської громад Чернігівської області. 

Тематичні напрями проєктів: 
1. Посилення фізичного захисту цивільного населення 
2. Забезпечення доступу цивільного населення до достовірної інформації що пов’язана з безпекою 

З переліком заходів, які можна включити до проєктної пропозиції, можна ознайомитись тут: https://cutt.ly/ZwCy1cXr  

!УВАГА:  Пріоритет надаватиметься локальним ініціативам. CIVIC підтримує організації без попереднього досвіду. За наявності мотивації і можливості CIVIC може допомогти з реєстрацією громадської організації. Це може бути ваш перший грант.  
 
Бюджет одного проєкту може складати від 5 000 доларів США до 12 000 доларів США. Запропонований термін впровадження проєктних пропозицій може складати до 4 місяців. Проєкти, які отримають фінансування у межах цього конкурсу грантів, повинні завершитись до 31 серпня 2024 року. 
 
Строк подачі проєктних пропозицій до 23:59, 11 березня 2024 року за київським часом. 

Спосіб подачі проєктних пропозицій. Для подання проєктної пропозиції необхідно заповнити наступні три документи українською або англійською мовами:   
1. Аплікаційна форма форма заявника (див. Додаток І)
https://cutt.ly/mwCidPAl  
2. Бюджетна форма заявника (див. Додаток ІІ)
https://cutt.ly/5wCuhR7F  
3. Таблиця індикаторів заявника (див. Додаток ІІІ)
https://cutt.ly/qwCulrnt  

Заповнені документи необхідно надіслати з темою листа “LIF Application_Назва Організації” електронною поштою на адресу Грантового Спеціаліста CIVIC, Андрія Богданенко [email protected] 

Детальний опис грантового конкурсу: https://cutt.ly/7wCPHhJf 

У разі виникнення питань щодо конкурсу звертайтеся до Грантового Спеціаліста CIVIC, Андрія Богданенко поштою [email protected] або за телефоном +380633207233   

Грантовий конкурс адмініструється Center for Civilians in Conflict за підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту «Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад та розвитку цивільно-військового співробітництва»


Останні публікації цього розділу:

Тендер на розробку фандрейзингової стратегії

Експерт/ка з енергоефективності та енергоменеджменту

Тендер на закупівлю обладнання для фарбувального цеху

Конкурс на проведення навчання першої медичної допомоги для персоналу

Конкурс на надання послуг з організації заходів

Тендер на послуги Експерта з підсилення інвестиційної привабливості громад / з супроводу у розробці інвестиційного паспорту громад