Грантова програма з розвитку цифрових компетентностей працівників охорони здоров’я та здобувачів медичної та фармацевтичної освіти

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


офіс тренінг семінар онлайн вебінар
Грантова програма з розвитку цифрових компетентностей працівників охорони здоров’я та здобувачів медичної та фармацевтичної освіти

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує грантову програму для оновлення та наповнення робочих програм навчальних дисциплін (циклів) з питань розвитку електронної охорони здоров’я та інформаційних технологій, що викладаються на рівнях фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти  за спеціальностями медичного спрямування.

Основні цілі програми включають:

 • Підвищення рівня цифрових компетентностей студентів та працівників охорони здоров’я шляхом впровадження нових навчальних програм та підходів у освітній процес додипломної та післядипломної підготовки.
 • Забезпечення актуальності та відповідності навчальних програм вимогам розвитку електронної охорони здоров’я, враховуючи передові технології та тенденції у цій галузі.
 • Розвиток інноваційного та практичного підходу до навчання, що сприятиме підготовці висококваліфікованих фахівців, здатних ефективно впроваджувати електронну охорону здоров’я в практику медичних та фармацевтичних працівників в Україні.
 • Посилення співпраці між установами медичної та фармацевтичної освіти, закладами охорони здоров’я та органами управління охороною здоров’я для забезпечення гармонізації навчальних планів з потребами практики та сучасними освітніми та професійними стандартами.
 • Визначення ефективних методів оцінки та вимірювання результатів впровадження оновлених навчальних програм з метою постійного покращення процесу навчання та досягнення високих стандартів якості в освіті.

Проект планує надати два (2) гранти, сума гранту не повинна перевищувати 2 520 000 гривень (еквівалент 70 000 дол. США), загальна сума фінансування, запланована на грантову програму – 5 040 000 гривень (еквівалент 140 000 дол. США). Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

Грантові заявки необхідно подати до 23:59 (за київським часом) 30 вересня 2023 року.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

 1. Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
 2. Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
 3. Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
 4. Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
 5. Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати кошти в рамках гранту проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», претендент має бути організацією, тип яких наведено нижче та повинен відповідати таким критеріям: 

 1. Заклади освіти фахової передвищої, вищої або післядипломної освіти, що проводять додипломне та післядипломне навчання студентів за спеціальностями медичного спрямування та працівників охорони здоров’я, і можуть оновлювати навчальні програми та освітні матеріали відповідно до вимог цього проекту.
 2. Науково-дослідницькі організації, спеціалізовані в області медицини, фармації та інформаційних технологій, що мають відповідну експертизу для реалізації цього проекту. Вони мають бути здатні розробляти і оновлювати навчальні програми та освітні матеріали, проводити дослідження та оцінки впровадження, а також забезпечувати експертну підтримку та консультування.
 3. Неприбуткові організації, спеціалізовані в галузі освіти та охорони здоров’я, що мають доступ до ресурсів, експертизи та контактів для ефективного впровадження програми.
 4. Приватні компанії, що спеціалізуються на медичних технологіях, програмному забезпеченні та інформаційних технологіях, які мають експертизу та технологічні рішення для розробки навчальних програм та матеріалів, впровадження електронної охорони здоров’я та надання підтримки для розвитку цифрових компетентностей.

Організації мають показати минулий досвід роботи тривалістю не менше 5 років. Переваги до участі в грантовій програмі будуть надані освітнім установам, або іншим вказаним вище організаціям, що працюють з затвердженими оновленими навчальними програмами з розвитку електронної охорони здоров’я та цифрових компетентностей медичних і фармацевтичних студентів та працівників охорони здоров’я відповідно до рекомендацій, наданих МОЗ.

Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС 51 (RFA_51_HighEduCriculum_upd_timeline), що міститься в додатку до даного оголошення та на порталі грантів (https://dgrants.fluxx.io).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://dgrants.fluxx.io/). 

Претенденти, які планують вперше брати участь у грантовому конкурсі Проекту, повинні зареєструватися на порталі і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Інформаційний вебінар відбудеться о 16:00 18 вересня 2023 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 18 вересня 2023 року.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 20 вересня 2023 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше кінця робочого дня 22 вересня 2023 року.

Очікуємо на ваші заявки до 23:59 (за київським часом) 30 вересня 2023 року.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля дизельного палива

Конкурсні торги на закупівлю ліків

Тендер: послуги з розробки веб-порталу для БО ММСП

Відбір на тренінгову програму для фасилітаторів/ок груп психологічного ресурсування

Тендер на закупівлю обладнання для харчоблоків навчальних закладів Хмельницької області

Тендерна пропозиція щодо постачання нестандартних непродовольчих товарів