ГО “Центр Поділля-Соціум” шукає партнерів/ок для участі у проекті “Громадська активність без вікових обмежень”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


партії
ГО “Центр Поділля-Соціум” шукає партнерів/ок для участі у проекті “Громадська активність без вікових обмежень”

Шукаємо партнерів/партнерок у новий, цікавий проект. Це можуть бути представники/представниці громадських організацій чи бібліотек, що мають практичний та доведений досвід роботи з людьми поважного віку та прагнуть розвивати тему навчання дорослих у своїх громадах.  Дед-лайн для подачі резюме 15 серпня до 20.00. Детально дивіться нижче.

Україна входить до 30 найстаріших країн світу, стійко відслідковується тенденція до зростання чисельності осіб пенсійного віку. Після виходу на пенсію, для великої кількості людей поважного віку настає складний період життя. Ряд складнощів повязаних з комунікацією людей поважного віку та органів місцевого самоврядування суттево знижує якість життя.

Дослідження, що провела громадська організація «Центр Поділля-Соціум» спільно з інститутом аналітики та адвокації в 2018 році у 7 містах України (Вінниця, Львів, Черкаси, Суми, Чернігів, Мелітополь та Миргород) показало, що понад 83% пенсіонерів хочуть приймати участь в розвитку громади, але разом з тим, не більше 8-9% знають та вміють користуватись інструментами участі.

Завантажити дослідження

Саме тому, «Центр Поділля-Соціум» було ініційовано реалізацію проекту “Громадська активність без вікових обмежень”, проект виконується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Проект передбачає:

  • Проведення навчання для партнерів/партнерок, підготовка їх в якості тренерів/тренерок з громадянської освіти (3 дні у Вінниці, орієнтовно вересень-жовтень поточного року)
  • Організацію та проведення навчальних та освітніх  курсів з громадянської освіти та залучення до процесів прийняття рішень людей поважного віку (у містах реаліізації проекту, період проведення листопад 2018-травень 2019)
  • Ряд заходів, що популяризують включення пенсіонерів в розвиток громади, та зменшення проявів дискримінації за віком
  • Участь партнерів/партнерок у проведенні дослідження та розробці авторської публікації

 В рамках реалізації проекту передбачена фінансова мотивація для партнерів/партнерок, за проведення навчальних заходів для людей поважного віку.

Метою проекту є активізація старшого покоління (людей поважного віку) до участі та процесів розвитку громад.

В проекті приймуть участь партнерські громадські організації з 5-ти міст України (що є частково членами Мережі “За освіту для людей поважного віку в Україні” з міст Вінниця, Житомир та Миколаїв – увага, партнери з зазначених міст вже відібрані до участі) та частково партнери, громадські організації, бібліотекарі, що будуть відібрані шляхом конкурсу.

Зацікавленим, прохання надіслати резюме організації/бібліотеки (з обов’язковими посиланнями на сайт та соціальні мережі) також просимо зазначити практичний досвід роботи з людьми поважного віку, будемо раді посиланням на відео, публікації, статті тощо, що переконливо демонструють Ваш досвід та бажання розвивати тему навчання дорослих у своїх громадах.

Прохання надсилати резюме на електронну пошту менеджерки з комунікацій проекту “Громадська активність без вікових обмежень”, Дмитрієвій Світлані [email protected]

У темі листа зазначайте будь ласка «Проект Громадська активність без вікових обмежень».

Дед-лайн для подачі резюме 15 серпня до 20.00. Вдячні за поширення інформації.


Останні публікації цього розділу:

Оголошення про відбір консультантів_ок з адвокації та місцевих бюджетів

Тендер на надання послуг зі створення та просування чат-боту з питань сексуального та репродуктивного здоров’я та прав та надання послуг постраждалим від гендерно зумовленого насильства

Моє Місто запускає набір менторів(-ок)

Тендер на розробку програмного забезпечення «Реєстр суб’єктів у сфері медіа»

Послуги внутрішнього/-ї експерта/-ка з підвищення обізнаності зі спеціалізацію SMM та маркетингу

Тендер на надання послуг з організації заходів в заміських комплексах м. Києва, Київської та Черкаської областей

  • http://www.prostir.ua/ Prostir

    Запитали в авторів дослідження “Аналіз способів взаємодії людей похилого віку з органами місцевого самоврядування” і додали тут для завантаження @disqus_Li5PA1SIFz