ГО «Так Штаб» запускає новий набір на програму відновлення Taktion для мешканок Київської, Чернігівської та Житомирської областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
polina_herashchenko

photo_5337049937264893320_y
ГО «Так Штаб» запускає новий набір на програму відновлення Taktion для мешканок Київської, Чернігівської та Житомирської областей

Громадська організація “Так Штаб” розпочинає наступний набір на програму відновлення Taktion і запрошує жінок зі статусом “ВПО” і місцевих мешканок з Київської, Житомирської та Чернігівської областей долучитися до проєкту, аби відновити психологічний стан, опанувати стратегії кар’єрної реалізації і фінансової незалежності, а також – отримати нове коло спілкування і підтримку професійних тренерок і терапевток.  

Програма реалізується в межах проєкту «Розвиток потенціалу жінок-ВПО в Україні» за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit).

До 19 травня жінки з Київської, Житомирської та Чернігівської областей можуть подати заявки на участь у програмі Taktion, у межах якої отримають психологічну підтримку, інструменти для кар’єрного зростання та фінансової незалежності, а також – зможуть ефективно інтегруватися в нову громаду та отримати корисні і дієві навички із саморозвитку та регуляції ментального стану. 

Мета проєкту – розвиток лідерства жінок зі статусом “ВПО” і жінок в складних життєвих обставинах у розбудові нових життєвих стратегій, опануванні ефективних інструментів саморозвитку, підтримки та розвитку громад під час війни й відбудови.

У межах проєкту 100 жінок – ВПО з Київської, Житомирської та Чернігівської областей отримають можливість безоплатного навчання, підвищать психологічну стійкість, опанують інструментами самодопомоги, засвоять базові навички побудови стратегій реалізації та фінансової незалежності та розбудови комунікацій в нових спільнотах. 

Програма побудована на 5-компонентній моделі життєстійкості КПТ-школи, а також інтегрує найкращі практики усвідомленості та тілесної терапії, а також – інтегрує базові навички медіаграмотності, планування та тайм-менеджменту.

Кожна учасниця пройде дві психологічні групові сесії, два майстер-класи із кар’єрного відновлення та два майстер-класи щодо інтеграції, безпеки та комунікації в громаді. 

Додатково кожна із учасниць отримає підтримку та експертизу фахівчинь з ментального здоров’я та кар’єрної підтримки, нові навички та інструменти для регуляції емоцій, побудови стабільних стосунків, кар’єрної реалізації, коло підтримки, зручний спейс для занять, каву, смаколики і нашу бібліотеку. 

Проєкт також передбачає підвищення обізнаності серед голів громад, де проводяться заходи для жінок про ненасильницьку комунікацію, інструменти побудови довіри і роль репутації у довгостроковому розвитку громади. 

Для кого?

  • для жінок, що проживають у м. Вишневому (заняття проходитимуть наживо)
  • для жінок, що проживають в Київській, Чернігівській або Житомирській областях (заняття проходитимуть онлайн);
  • потребують підтримки та опори;
  • шукають нову нову себе, роботу, психологічну допомогу і коло спілкування;
  • готові працювати разом з командою тренерок і терапевток над спільним результатом 

Як долучитися?

заповнити анкету за посиланням до 19 травня за посиланням

Проєкт впроваджується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю його авторів та не обов’язково відображає позицію Програми «U-LEAD з Європою», Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Польщі, Данії та Словенії.

 


Останні публікації цього розділу:

50 стипендій для відвідування Lviv Urban Forum

Конкурсні торги на закупівлю послуг УЗД вен

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень