Freedom House Ukraine оголошує конкурс з пошуку інформаційного (медіа) партнера для проєкту «Громадський контроль за органами безпеки в Україні»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anna Ivashchenko

243574819_1757972734591414_4205959570480951460_n-e1633095067580
Freedom House Ukraine оголошує конкурс з пошуку інформаційного (медіа) партнера для проєкту «Громадський контроль за органами безпеки в Україні»

Freedom House Ukraine запрошує зацікавлених кандидатів до участі у конкурсі з відбору інформаційного (медіа) партнера для проєкту з громадського контролю за силовими структурами. Дедлайн подачі заявок — 20 жовтня 2022 року (включно).

          Загальна інформація

Freedom House – організація, що сприяє розвитку демократичних інституцій та захисту прав людини у світі шляхом ґрунтовної підтримки та взаємодії з громадянським суспільством, правозахисниками та урядами.

Freedom House Ukraine надає підтримку українському громадянському суспільству в забезпеченні ефективного громадського контролю за діяльністю українських урядових правоохоронних структур та органів безпеки, включно з Міністерством внутрішніх справ, Службою безпеки України й Міністерством оборони, а також сприяє продуктивній співпраці між органами безпеки та громадянським суспільством.

Freedom House Ukraine спільно з партнерами працює над створенням платформ, які б надавали представникам громадянського суспільства можливості безпосередньої взаємодії зі співробітниками правоохоронних органів і служби безпеки для обговорення питань, що становлять взаємний інтерес на національному і місцевому рівнях, а також для пошуку конструктивних рішень. Проєкт спрямований на те, щоб продемонструвати, що ефективність, підзвітність та демократичне врядування в секторі безпеки є взаємно підсилювальними елементами системи безпеки Україні.

Більше про проєкт «Громадський контроль за органами безпеки в Україні»: https://freedomhouse.org/uk/programs/regional-programs/eurasia-programs/hromadskyy-kontrol-za-orhanamy-bezpeky-v-ukrayini.

          Опис обов’язків

Freedom House Ukraine оголошує конкурс з пошуку інформаційного (медіа) партнера для проєкту «Громадський контроль за органами безпеки в Україні». Заявки можуть подавати усі типи медіа, зареєстровані в Україні.

Інформаційний партнер має розповсюджувати серед широкої аудиторії публічну інформацію щодо ефективних методів громадського контролю за безпековими службами в Україні, готувати матеріали, що висвітлюють діяльність документаторів воєнних злочинів, в тому числі результати моніторингу процесу розслідування та реагування правоохоронних органів, та висвітлювати резонансні справи.

Довгострокове партнерство має слугувати розповсюдженню інформації та аналізу щодо нагляду за безпековими службами та сектором оборони в Україні та світі, в тому числі під час війни. Договір на 10-12 місяців передбачає фінансування в розмірі 20 000 доларів США.

Інформаційний партнер сприятиме розповсюдженню інформації щодо громадського контролю та діяльності партнерів проєкту Freedom House.

Серед них:

 • висвітлення міжнародного досвіду участі громадськості у контролі правоохоронних, безпекових служб та сектору оборони;
 • висвітлення процесу реформування СБУ та інших силових відомств;
 • анонсування та висвітлення ключових заходів проєкту;
 • висвітлення аналітичних матеріалів проєкту;
 • висвітлення діяльності Регіональних Платформ Прав Людини;
 • підготовка інтерв’ю про участь громадськості у публічному контролі зі стейкхолдерами з числа партнерів проєкту та керівництва безпекових органів;
 • підготовка матеріалу щодо поточного стану демократичного цивільного контролю за сектором оборони в Україні та кращих практик такої роботи в країнах-членах ЄС та НАТО, а також аналіз необхідних дій держави для налагодження таких практик в Україні.

          Фінансування

Інформаційний партнер може розраховувати на отримання оплати в розмірі до 20 000 доларів США, у разі затвердження попереднього бюджету витрат та плану заходів. У вище вказану суму мають бути включені всі видатки щодо оплати праці, підготовки та виготовлення всіх матеріалів відповідно до технічного завдання наведеного вище. Строк виконання від 10 до 12 місяців.

          Критерії відбору:

 • мінімум 3 роки досвіду роботи як медіа;
 • дотримання журналістських стандартів у своїй роботі;
 • прозора форма власності та фінансування медіа;
 • досвід співпраці з міжнародними донорами та громадськими організаціями;
 • попередній досвід висвітлення громадських ініціатив, діяльності безпекових та правоохоронних органів, процесу реформ, тощо.

          Подача документів:

Усі зацікавлені особи мають надіслати наступні документи на електронну пошту [email protected] до 20 жовтня 2022 року (включно):

 • супровідний лист, що описує досвід та кваліфікацію медіа, включаючи попередній досвід співпраці з неприбутковими організаціями;
 • резюме або CV особи, яка відповідатиме за реалізацію технічного завдання;
 • попередній бюджет (форма бюджету заповнюється англійською мовою);
 • перелік проєктів, реалізованих за останні 3 роки.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю побутових модулів (UCBI III)

Розміщення та просування брендів Медцентру та БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ»

Пошук учасників на волонтерський проект "Solidarity has no age" в Португалії

Тендер на створення та підтримку Гарячої лінії для UNICEF

Відкритий тендер із закупівлі генераторів для підтримки критичної інфраструктури України

Закупівля послуг для посилення діючої промо-кампанії фандрайзингової платформи Університету Каразіна у мережі інтернет