Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив Всеукраїнський набір менторів для роботи з молоддю в рамках програми UPSHIFT

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Kateryna Ivanova

набір менторів анкета варіант
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив Всеукраїнський набір менторів для роботи з молоддю в рамках програми UPSHIFT

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) продовжує реалізацію інноваційної програми для молоді UPSHIFT в Україні та шукає менторів/ менторок для роботи з молоддю в таких областях: Волинська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Закарпатська, Рівненська, Кіровоградська, Житомирська, Черкаська, Хмельницька, Вінницька, Київська, Чернігівська, Полтавська, Сумська, Одеська, Миколаївська, Запорізька, Харківська, Дніпропетровська.

UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, що реалізується у понад 40 країнах по всьому світу. Вона дає можливість підліткам та молоді пропонувати та втілювати власні ідеї для вирішення актуальних проблем у школі, громаді, місті тощо. Програма побудована на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину) і поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку молодіжних ініціатив

Задача менторів/менторів програми UPSHIFT — допомагати молоді знаходити власні інноваційні рішення до існуючих проблем, але не вирішувати ці проблеми замість молодіжних команд. Робота з командами відбувається наживо під час тренінгів і передбачає грошову винагороду. 

Для того, щоб краще зрозуміти, як направляти команди у їхній роботі, відібрані кандидати/-ки пройдуть навчання за методологією UPSHIFT, отримають навички менторства та фасилітації групової роботи з молоддю та зможуть ввійти до пулу менторів/менторок UPSHIFT.

Більше деталей та форма для реєстрації тут.

Дедлайн: 28 травня. 

Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сайті або у фейсбуці чи інстаграмі.


Останні публікації цього розділу:

Тендер з відбору постачальника логістичних послуг

Конкурс на відбір консультантів/ок-активістів у регіонах

Експерт_ка з надання супервізійно-консультаційних послуг

Конкурс на відбір консультанта/ки з координації напрямку (35А)

Відкритий конкурс (тендер) на закупівлю вуличного LED-екрану (кабінетна система)

Консультант/ка з координації напрямку