Донабір на онлайн-тренінг «Моніторинг конфліктів» та «Первинний зріз конфліктності громад»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
kopush

Оголошення _Моніторинг конфліктів__Донабір 2
Донабір на онлайн-тренінг «Моніторинг конфліктів» та «Первинний зріз конфліктності громад»

Оголошується додатковий набір учасників та учасниць на онлайн-тренінг «Моніторинг конфліктів» та «Первинний зріз конфліктності громад» для локальних моніторів, а також за участю представників РГГБСЗ\РГГБВ Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, які планують працювати з мережею Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК)». 

Тренінг відбудеться: 10-11 лютого 2024 року з 10:00 до 13:00

Формат: онлайн на освітній платформі та платформі Zoom. 

Тренінг призначений для бажаючих долучитися до моніторингу конфліктів та проблем у співпраці з системою ГІСМАОВК у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях. 

Мета: 

  • підготувати команду локальних моніторів, надати їм базові знання, необхідні для збору, аналізу та описання конфліктів в Геоінформаційній системі моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів; 
  • долучити відібраних моніторів до команди аналітичної складової ГІСМАОВК, що працюватиме в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях задля моніторингу конфліктів в громадах, наповнення системи ГІСМАОВК та популярізації методів мирного врегулювання конфліктів (медіації, діалогу тощо) з метою їх вирішення. 

Програма тренінгу включатиме: 

  • Знайомство з системою ГІСМАОВК
  • Визначення параметрів конфлікту
  • Сценарії розвитку конфліктів та прогнозування
  • Методи та форми збору інформації про конфлікт кейси 
  • Первинний аналіз та опис конфліктів/проблем  
  • Первинний зріз конфліктності громад
  • Стандарти та етика роботи локального монітору ГІСМАОВК 

За результатами тренінгу серед зацікавлених учасників та учасниць буде проведено відбір до команди локальних моніторів аналітичної складової ГІСМАОВК, які будуть залучені до роботи системи в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях. 

Детальна інформація про Геоінформаційну систему моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів за посиланням: https://dialog-ua.org/pages/about.html 

Для участі у навчанні претенденти/-ки до 14:00 09 лютого 2024 року мають заповнити анкету за цим посиланням: https://www.surveymonkey.com/r/BZM2F56 та додати наступні документи: 

  1. Резюме;
  2. Мотиваційний лист 

Під час оцінювання поданих до участі заявок буде враховуватись обґрунтування зацікавленості, досвід та відповідна кваліфікація. Перевага буде надаватись кандидатам/-кам, які після закінчення навчання підтвердять готовність працювати в проєкті ГІСМАОВК. 

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся на пошту Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів [email protected]  

Захід проводиться в межах діяльності Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (https://dialog-ua.org/) (надалі – ГІСМАОВК).  

Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів  – це єдина та унікальна система закритого циклу роботи з конфліктами, яка розпочала свою роботу в 2019 році. За роки роботи до Мережі експертів ГІСМАОВК долучилися понад 140 фахових спеціалістів/-ок у галузі мирних методів роботи з конфліктами. З початку діяльності фахівцями/-чинями було вирішено більше 200 групових конфліктів у громадах 14 областей України.  

Захід організовано у межах ініціативи «Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів у взаємодії з робочими групами із громадської безпеки та соціальної згуртованості (відновлення)», яку втілює ГО «Центр права та посередництва» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої у рамках проекту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».


Останні публікації цього розділу:

Послуги з поточного ремонту приміщення бібліотеки, Чернігівська область

Конкурс на закупівлю техніки та меблів: ноутбуків, мобільних телефонів, принтеру, письмових столів та офісних крісел

Тендер на закупівлю послуг з налаштування та впровадження CRM системи

Тендер на закупівлю робіт з розробки інформаційно-аналітичної веб-сторінки "Онлайн тренер реформ в Україні"

Тендер: поточний ремонт та облаштування споруд цивільного захисту (укриття) м. Миколаїв (продовжено)

Тендер на закупівлю продовольчих та непродовольчих товарів