DiXi Group шукає експерта/-ку з прогнозування викидів парникових газів у сільському господарстві (НПЕК)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Viktoriya Vasylyuk

тендер-tender-ntylth1
DiXi Group шукає експерта/-ку з прогнозування викидів парникових газів у сільському господарстві (НПЕК)

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на послуги експерта/-ки з прогнозування викидів парникових газів (ПГ) у сільському господарстві в рамках розробки Національного плану з енергетики та клімату України (НПЕК).

Стратегічна ціль розробки Національного плану з енергетики та клімату полягає у приведенні українських норм і реалій до європейських стандартів та спільних зобов’язань щодо низьковуглецевого майбутнього. НПЕК розробляється Міністерством економіки України спільно із залученням зовнішніх експертів, зокрема, експертів аналітичного центру DiXi Group.

Документ буде враховувати цілі основних стратегічних документів України, зокрема в енергетиці, та стане важливим кроком для інтеграції нашої країни в ЄС і отримання критично необхідних для відновлення економіки та енергетики України інвестицій з боку міжнародних партнерів.

Робота передбачає проєктне залучення експерта тривалістю до 5 місяців.

Обсяг послуг та очікувані результати:

Основні:

 • розробка прогнозу викидів парникових газів у сільському господарстві до 2030, 2040 та 2050 року з урахуванням потенційних наслідків війни відповідно до сценарію “з наявними заходами” та сценарію “з додатковими заходами”;
 • оновлення оцінки інвестиційних потреб у сільському господарстві, яка була розроблена при підготовці Оновленого національно-визначеного внеску України;
 • підготовка короткого опису результатів прогнозу відповідно до двох сценаріїв та інвестиційних потреб (внесок у 4 та 5 розділи НПЕК), а також технічного додатку з коротким представленням методології, всіх основних даних та припущень;
 • коригування прогнозу з урахуванням попередніх оцінок викидів ПГ для сільського господарства за 2022 рік, які Національний центр обліку викидів ПГ планує підготувати для Кадастру викидів ПГ у лютому-березні 2024 року;
 • підтримка команді DiXi Group для опрацювання коментарів та пропозицій щодо прогнозу викидів ПГ у сільському господарстві, які можуть виникнути у зацікавлених сторін під час проведення консультацій в рамках розробки НПЕК.

Додаткові:

 • за потреби участь у робочих нарадах та зустрічах щодо підготовки НПЕК.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Підтверджений досвід роботи у сфері зміни клімату від 5 років.
 • Наявність досвіду роботи з оцінки та прогнозування викидів ПГ у сільському господарстві.
 • Повна вартість надання послуг має включати повну вартість роботи за перший етап роботи (прогноз викидів парникових газів у секторі сільського господарства до 2050 р., оновлення оцінки інвестиційних потреб у секторі сільського господарства, короткий опис результатів для НПЕК) та другий етап роботи (коригування прогнозу з урахуванням попередніх оцінок викидів ПГ для сектору сільського господарства за 2022 рік, врахування коментарів та рекомендацій стейкхолдерів, підготовка кінцевої версії опису результатів для НПЕК).

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме з описом досвіду роботи.
 • Цінову пропозицію, яка має включати повну вартість роботи за перший етап роботи (прогноз викидів парникових газів у секторі сільського господарства до 2050 р., оновлення оцінки інвестиційних потреб у секторі сільського господарства, короткий опис результатів для НПЕК) та другий етап роботи (коригування прогнозу з урахуванням попередніх оцінок викидів ПГ для сектору сільського господарства за 2022 рік, врахування коментарів та рекомендацій стейкхолдерів, підготовка кінцевої версії опису результатів для НПЕК).

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 16 листопада 2023 року за адресою: [email protected].

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Тендер на придбання обладнання, предмети та матеріали для облаштування ігрової кімнати (оптичні прилади)

Тендер на закупівлю транспортних послуг в Сумській області

Надання послуг консультанта по розробці навчального курсу

Продовженно: конкурс на закупівлю комплектів бронезахисту

Закупівля дитячого харчування та дитячих підгузків для Донецької ОДА

Тендер на Проведення робіт по здійсненню поточного ремонту санвузлів в Львівській області