Dive in ESTEAM – новий освітній проєкт для підлітків від GoGlobal

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Go Global NGO

Dive in ESTEAM Camp_1920_1080
Dive in ESTEAM – новий освітній проєкт для підлітків від GoGlobal

Dive in ESTEAM це серія навчальних кемпів про підприємництво, інновації, технології, креатив, науку та винахідництво для українських старшокласників з деокупованих, прифронтових та прикордонних громад.

Перший табір освітня фундація GoGlobal організовує за підтримки провідних українських технологічних та креативних компаній – UNIT.City, Академія ДТЕК, Sensorama Lab, EPAM, Genesis, Платформа Острів та Малою академією наук України.

Чому це важливо?

Від моменту повномасштабного вторгнення, життя української молоді зазнало кардинальних змін. Хтось вже не повернеться до України, однак наше завдання — максимізувати можливості вдома, щоб діти, які зараз зростають в Україні стали фундаментом для майбутньої відбудови країни. Адже вони – наше Покоління Перемоги.

Технологічна, ІТ та креативна спільноти України вже зараз відіграють в цьому процесі вирішальну роль. Вони впливають на формування нового покоління, яке, будучи готовим до сучасних викликів та майбутніх перспектив, зможе побудувати нову, сучасну та міцну Україну.

“Зараз, коли українська освіта несе значні втрати через війну, ми маємо забезпечити українським дітям новаторські освітні можливості та шукати нові підходи у донесенні необхідних їм знань та навичок. Ми маємо змінювати парадигму сприйняття освіти. Знання сьогодні здобуваються не лише за шкільною партою, а й у реальному світі від експертів та менторів.  

Цей кемп – одна з таких можливостей, яка допоможе дітям, зацікавленим у технологічних галузях, отримати нові знання, враження та реалізувати власні задумки та ідеї. А ще – дати дітям відчуття “нормального” життя, яке вони втратили через війну”, – зазначає директорка освітньої фундації GoGlobal Тетяна Коврига. 

* ESTEAM (Entrepreneurship, Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics) – інтегрований практичний підхід до навчання. Цей підхід підкреслює не тільки значення технічних наук і математики, але й роль творчості, інноваційного мислення та бізнес-навичок у сучасному світі.

Що у програмі кемпу? 

  • Знайомство з інноваційними компаніями та фахівцями з різних ІТ-професій.
  • Тестування технологій цифрового виробництва та виготовлення власних інтерактивних продуктів (опанування 3D-друку, лазерної різки, мікроелектроніки та програмування); 
  • Опанування принципів дизайн-мислення та формування творчого підходу до вирішення проблем.
  • Підсилення своїх навичок комунікації;
  • Ознайомлення з сучасними освітніми та карʼєрними можливостями.

Хто і як може долучитись? 

Для кого? Для підлітків (15-17 років) з Чернігівської, Харківської, Херсонської, Запорізької, Сумської, Миколаївської областей, зацікавлених у креативних та інформаційних технологіях. 

Коли? 17-21 квітня 2024 р.

Де? м.Київ 

Що треба для участі? Зареєструватися за посиланням https://shorturl.at/bqHU3 та пройти відбір.

Заявки на участь приймаються до 22 березня. Участь – безкоштовна. 

***

GoGlobal — освітня фундація, що генерує, пілотує та масштабує проєкти для вчителів, школярів та молодi.
UNIT.Cityнайбільший інноваційний парк в Україні.
Академія ДТЕК –  відкритий корпоративний університет, який сфокусований на корпоративних управлінських програмах розвитку Pre-MBA, EDP-program, MBA та інтерактивний форматах. GlobalCCU визнала Академію ДТЕК кращою у номінації «Бренд та Стійкість» міжнародного конкурсу Global Council Corporate Universities Awards 2023.

Sensorama Lab – R&D лабораторія сфокусована на AR / VR технологіях.
EPAM – це світовий лідер з розробки програмного забезпечення та надання консалтингових послуг сфері цифрової трансформації бізнесів. EPAM University – допомагає талановитим джуніорам почати свою кар’єру в ІТ через безкоштовні навчальні програми по 30+ різних напрямах.
Genesis – українська кофаундингова ІТ-компанія та один із найбільших глобальних паблішерів застосунків. Їх завантажили понад 400 мільйонів разів. Щомісяця застосунками користуються десятки мільйонів людей з усього світу. У 2023 році Genesis визнано найкращим роботодавцем воєнного часу за версією видання Forbes Ukraine.
Платформа Острівосередок неформальної культури та креативних практик, що діє на базі університету КНУБА. Це спільнота професіоналів та допитливої молоді, яких об’єднує цінність бути собою в динамічному творчому середовищі.
Мала Академія наук України — освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідної діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.

 


Останні публікації цього розділу:

Пошук консультанта з працевлаштування та самозайнятості

Тренери з проведення офлайн тренінгів з навчання переможців компоненту «Гранти групам взаємодопомоги»

Тендер на розробку цілей організаційного розвитку ГО Екодія

Послуги психотерапевта-супервізора

Конкурс пропозицій від організацій громадянського суспільства для сприяння ґендерній рівності в Україні

Тендер на надання послуг з проведення аудиту цифрової доступності вебресурсів Верховної Ради України