«Culture Helps / Культура допомагає»: відкрито конкурс на індивідуальні гранти та гранти на проєкти

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
inshaosvita

culture-helps-image-fb-1@3x-100 (1)
«Culture Helps / Культура допомагає»: відкрито конкурс на індивідуальні гранти та гранти на проєкти

«Culture Helps / Культура допомагає» — проєкт за підтримки Європейського Союзу, який реалізується Іншою Освітою (UA) та zusa (Німеччина) — відкриває конкурс заявок на індивідуальні та проєктні мінігранти. Ви можете отримати до 1000 євро на індивідуальну підтримку психічного здоров’я, або до 5000 євро на реалізацію проєкту з інтеграції вимушено переміщених людей у нові спільноти через культуру.

«Культура допомагає / Culture Helps» — проєкт за підтримки Європейського Союзу, що спрямований на допомогу людям, які через війну були змушені переїхати до більш безпечних регіонів України або за кордон. «Культура допомагає / Culture Helps» сприяє інтеграції людей у нові спільноти через культурні практики. Проєкт надає грантову підтримку культурним менеджеркам, менеджерам та організаціям. «Культура допомагає / Culture Helps» також включає фінансову підтримку активностей, спрямованих на покращення стану психічного здоров’я, онлайн-воркшопи та офлайн-зустрічі для мережування культурних працівників та працівниць з України та Європи.

Проєкт реалізується Іншою Освітою (UA) та zusa (DE). Щоб підтримати проєкт можна зробити персональний внесок за посиланням. Щодо інституційного партнерства пишіть нам на пошту: [email protected]. 

Можна подати заявку на два рівні грантів:

  • До 19 травня — індивідуальні гранти на підтримку психічного здоров’я до 1000 євро. Для культурних менеджерів та менеджерок, або волонтерів та волонтерок, які працюють із людьми, що були змушені переїхати до безпечніших регіонів України чи країн Креативної Європи через війну. Деталі та як подати заявку читайте за посиланням.
  • До 31 травня — гранти на проєкти до 5000 євро для організацій, розташованих в Україні та країнах Креативної Європи. Гранти націлені на ініціативи, що допомагають інтегрувати людей, які були змушені переїхати в безпечніші регіони, зокрема, сім’ї з дітьми, у нові спільноти через культурні практики. Деталі та як подати заявку читайте за посиланням.

Уважно прочитайте всю інформацію, надану за посиланнями. Залишилися запитання?

  • Для тих, хто подається на індивідуальні гранти пропонуємо доєднатися до нашої інформаційної онлайн-сесії 9 травня о 16:00 за київським часом. Зареєструйтесь за посиланням на сесію, щоб ми могли надіслати вам запрошення та поширити посилання.
  • Для тих, хто подається на гранти на проєкти пропонуємо доєднатися до нашої інформаційної онлайн-сесії 16 травня о 16:00 за київським часом. Зареєструйтесь за посиланням на сесію, щоб ми могли надіслати вам запрошення та поширити посилання.
  • Зв’яжіться з нами електронною поштою [email protected].
  • Зв’яжіться з нами через номер чату у Telegram.

Open call для грантів на проєкти співпраці буде оголошено наприкінці травня 2023 року.

*Будь ласка, зверніть увагу, використовуючи слово «українці», цей проєкт звертається до всіх людей з України незалежно від національності чи походження.


Останні публікації цього розділу:

Програма менторства: допомага неурядовим організаціям та жіночим ініціативам

Тендер на розробку операційного плану на 2024-2027 роки Фонду "МХП-Громаді"

Тендер на оновлення фандрейзингової стратегії БФ «МХП-Громаді» на 2024-2027 роки

Тендер на розробку статегічного плану Фонду "МХП-Громаді" на 2024-2027 роки

Тендер на закупівлю послуг на редизайн сайту ГО “Дівчата”

Постачання меблів: подання пропозицій подовжено