Cтворення ресурсної кімнати та навчально-психологічного простору для дітей та підлітків, які лікують ТБ/ЛТБІ, та їх батьків (продовження)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Володимир

PATH_Logo_RGB-ai
Cтворення ресурсної кімнати та навчально-психологічного простору для дітей та підлітків, які лікують ТБ/ЛТБІ, та їх батьків (продовження)

Оголошення про продовження конкурсу для відбору неурядових організацій (НУО) на одержання субгранту для створення багатопрофільної ресурсної кімнати та навчально-психологічного простору для дітей та підлітків, які лікують ТБ/ЛТБІ, та їх батьків

Міжнародна організація РАТН (далі – РАТН) оголошує про продовження терміну щодо подання та розкриття тендерних пропозицій, поданих на конкурс з відбору НУО для створення та організації роботи багатопрофільної ресурсної кімнати та навчально-психологічного простору для дітей та підлітків, які лікують ТБ у стаціонарі чи перебувають на амбулаторному етапі лікування та латентну туберкульозну інфекцію (ЛТБІ), та їх батьків з метою покращення прихильності до лікування туберкульозу (ТБ) та підвищення його ефективності в рамках проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується РАТН.

Мета конкурсу.

Метою конкурсу є визначення організацій-переможців, які здійснюватимуть діяльність за напрямком «Підтримка спільнот, проведення адвокаційної діяльності стосовно боротьби з ТБ та подолання стигми».

Зміст робіт.

  • Створити на базі обласного протитуберкульозного закладу (ОПТЗ), обладнати та організувати роботу багатопрофільної ресурсної кімнати та навчально-психологічного простору для дітей та підлітків, які лікують ТБ/ЛТБІ у стаціонарі чи перебувають на амбулаторному етапі лікування, та їх батьків.
  • Мотивувати дітей, підлітків дотримуватися режиму лікування ТБ та ЛТБІ та завершити його повний курс і спонукати їх батьків у сприянні цьому, організувати надання їм психологічної підтримки на етапах лікування ТБ/ЛТБІ.
  • Організувати навчальний процес для дітей, які знаходяться на стаціонарному лікуванні
  • У співпраці з координатором проекту від туберкульозної служби виявляти потреби і скеровувати дітей та підлітків на соціально-психологічну підтримку в НУО.

До цієї роботи залучатиметься відібрана на конкурсній основі НУО, з якою буде укладено субконтракт, проведено необхідне навчання, забезпечено надання технічної допомоги РАТН та проведення моніторингу виконання робіт.

Термін конкурсного проекту – з 1 січня 2023 р. до 31 березня 2024 р.

Географія реалізації конкурсного проекту – Кіровоградська та Одеська області.

Пропозиції повинні надсилатись в закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою Олексію Косивченку, асистенту РАТН, до 14 грудня 2022 року у друкованому форматі (1 екземпляр) за адресою: м. Київ, 01033, вул. Шота Руставелі, 25 Б та/або в електронному форматі на адресу [email protected]. (у темі листа просимо зазначити «Створення ресурсної кімнати для дітей та підлітків, які лікують ТБ/ЛТБІ»).

Останній термін подання документів – 14 грудня 2022 року до 14:00.

Більше детальної інформації тут: Оголошення про продовження конкурсу_створення ресурсних кімнат

Додаток тут: Форма бюджету__конкурс щодо створення ресурсних кімнат


Останні публікації цього розділу:

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)

Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2