БО БФ «Карітас Кривий Ріг» оголошує тендер на закупівлю питної води (бутильованої та на розлив)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender ntylth(2)
БО БФ «Карітас Кривий Ріг» оголошує тендер на закупівлю питної води (бутильованої та на розлив)

БО БФ «Карітас Кривий Ріг» оголошує тендер на закупівлю  питної води (бутильованої та на розлив).

 НОМЕР ЗАПИТУ – RFQ

 0906

МЕТА ЗАМОВЛЕННЯ:

Контрактування постачальника питної води для забезпечення водою мешканців Херсонщини, які постраждали в наслідок повномасштабного вторгнення та підриву Каховської ГЕС .

 09 червня 2023 рік

ДАТА ЗАКРИТТЯ / КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ПРОПОЗИЦІЙ:

 16 червня 12:00 (по Києву)

АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ, НА ЯКУ НЕОБХІДНО НАДСИЛАТИ ДОКУМЕНТИ:

[email protected]

ЗАПИТАННЯ НАДСИЛАТИ НА АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ:

[email protected] 
(Тема електронного листа має включати номер запиту пропозицій) 

Запитання надсилати не пізніше 14 червня 2023 р

 І. ВИМОГИ

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, мають відповідну характеристику води згідно стандарту: ДСаПін 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною»,  мають відповідні КВЕД для здійснення торгівлі  водою. Постачальник  повинен мати можливість здійснити доставку питної води, на територію Херсонської області,  у вказаний термін,  у вказаній кількості та мати можливість надати оригінали супровідних документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, тощо).

 1. УМОВИ:
 • Місце доставки: Херсонська область (безпечні райони, які не несуть загрози життю)
 • Товар, що контрактується: Лот 1 -вода питна розливна,  Лот 2 – вода питна бутильована. Учасник тендеру може подати заяву як на один Лот ( Лот 1 або Лот 2) так і на обидва лоти!
 • Умови оплати: безготівковий розрахунок
 • Валюта: UАН.
 • Термін дії гарантії фіксованої ціни пропозиції: до 31 грудня 2023р.
 • Мова документації: українська
 • Тривалість контрактування: до 31 грудня 2023 року. Доставка здійснюється на щоденній основі  (крім вихідних днів). Докладний графік буде включено в договір.
 • Об’єм поставки: визначається заявками на умовах визначених договором. Для визначення постачальника пропонуємо надати ціну для потенційних об’ємів поставок: до 5 тон, 5-10 тон, 10-20 тон, більше 20 тон

IІІ. ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

Пакет документів, що подається на тендер повинен включати:

 1. Витяг ЄДР
 2. Витяг платника ПДВ (у разі сплати ПДВ)
 3. Фінансові обороти за два останні роки: 2021, 2022
 4. Сертифікати якості/відповідності води
 5. Додаток А – заповнений і підписаний (у форматі pdf та у форматі Exel)

Вищевказані документи (в електронному варіанті, а також у відсканованому та підписаному варіанті) необхідно надсилати електронною поштою на адресу: [email protected] не пізніше 16 червня 12:00. Матеріали не повинні перевищувати 10 МБ, а тема повідомлення повинна включати «номер запиту» і «назву компанії».

Заявки на продовження строку подання тендерних пропозицій мають бути доставлені до кінцевого терміну подання тендерних пропозицій, а саме не пізніше 15 червня 2023 року. Для зручності заповнення комерційних пропозицій  та даних про учасників тендеру, додаються:

 Додаток А (https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hGLYdhpk2fH9qWOS6lCEKWmvCGmb4wEY/edit?usp=drive_link&ouid=117010290253364462949&rtpof=true&sd=true

Додаток В(https://docs.google.com/document/d/1vmYJRWiCLITQB7CViYFo1J7YS3fWZl9-/edit?usp=drive_link&ouid=117010290253364462949&rtpof=true&sd=true) які необхідно заповнити.

ІV. ЦІНА:

Цінова пропозиція повинна мати справедливу ринкову ціну. Ціни вказувати з ПДВ, якщо учасники тендеру являються платниками ПДВ.

В комерційних пропозиціях  необхідно вказувати ціни:

 • за 1 літр води питної , якщо це вода на розлив;
 • ціну за один бутиль і об’єм бутля;
 • ціна доставки.

Форма Комерційної пропозиції міститься у Додатку А

 1. Критерії оцінки :

Для оцінка пропозицій застосовується підхід:

 1. Відповідність пакету документів до запиту (повнота та якість поданої заявки; надані повні юридичні документи організації). Результат – проходження на наступний етап оцінки
 2. Експертна оцінка. Оцінку здійснює технічні експерти за 5 бальною системою. Також експерти надають рекомендації щодо спроможності та сталості потенційних контрактерів (виробничі потужності, наявність транспортних засобів, позитивні відгуки …). Вага критерія 30%
 3. Комерційна оцінка. Оцінку здійснює тендерний комітет шляхом аналізу цінових пропозицій та умов оплати. Вага критерія ЦІНА – 70%. 

VI.ВІДХИЛЕННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

БО БФ «Карітас Кривий Ріг» може відхилити будь-яку пропозицію, яка не відповідає умовам Запиту пропозицій.

БО БФ «Карітас Кривий Ріг» не зобов’язаний приймати пропозицію за найнижчою ціною або будь-яку пропозицію і залишає за собою право прийняти будь-яку пропозицію повністю або частково, а також відмовитися від будь-якої пропозиції або всіх пропозицій без пояснення причин, а також укласти договір на будь-яких або інших умовах.

БО БФ «Карітас Кривий Ріг» надішле переможцю тендеру повідомлення про присудження контракту або підписання договору.

VII. ПРАВО НА УЧАСТЬ: ПРИДАТНІСТЬ

Учасники не можуть бути пов’язані зараз чи раніше прямо чи опосередковано з компанією чи будь-якою з її філій, яку БО БФ «Карітас Кривий Ріг» залучив для надання послуг з підготовки проекту, специфікацій та інших документів, які будуть використовуватися для закупівлі товарів відповідно до цього запиту. Переможці тендеру будуть пов’язані контрактом ( договором)  на виконання своїх зобов’язань  з БО БФ «Карітас Кривий Ріг» під час ведення свого бізнесу.

VIII. ВАРТІСТЬ ПІДГОТОВКИ ПРОПОЗИЦІЇ:

Учасники тендеру несуть усі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням тендерної пропозиції, і БО БФ «Карітас Кривий Ріг» за жодних обставин не несе відповідальності за ці витрати, незалежно від ходу та результатів тендерної процедури.

 1. IX. УТОЧНЕННЯ ТА ВИПРАВЛЕННЯ ДО ЗАПИТУ:

Щоб допомогти в аналізі, оцінці та порівнянні пропозицій, БО БФ «Карітас Кривий Ріг»  може на власний розсуд звернутися до постачальника/підрядника за роз’ясненнями щодо його пропозиції. Запит на роз’яснення та відповідь мають бути у письмовій формі.

БО БФ «Карітас Кривий Ріг» може з будь-якої причини як за власною ініціативою, так і у відповідь на запит на роз’яснення від потенційного постачальника/продавця, змінити запит. Щоб дати потенційним постачальникам/підрядникам достатньо часу для врахування змін у підготовці своїх тендерних пропозицій, БО БФ «Карітас Кривий Ріг» може на власний розсуд продовжити термін подання пропозицій. Будь-які зміни будуть оприлюднені так само, як і цей тендер.


Останні публікації цього розділу:

Запит на пропозиції:Комплексні логістичні послуги

Конкурс міні-грантів на дослідницькі проєкти в громадах від Cedos та IEP

Посольство Швейцарії в Україні. Оголошення конкурсу (1): Проект «Планування водовідведення (ПВВ) Апостолове»

Посольство Швейцарії в Україні. Оголошення конкурсу: Проект «Планування водопостачання (ПВП) Апостолове»

Тендер на закупівлю медично-реабілітаційного обладнання для медзакладів Харківської області

Тендер на закупівлю юридичних послуг щодо укладення зовнішньоекономічних договорів