Безплатна менторська програма Будь від INSCIENCE для жінок

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
INSCIENCE

fb_cover_1
Безплатна менторська програма Будь від INSCIENCE для жінок

Відкритий набір на менторську програму БУДЬ, яка допоможе українським жінкам знайти роботу в ІТ та креативних індустріях. Це продовження проєкту, який раніше успішно завершили 735 жінок. Участь безкоштовна. 

Через повномасштабне вторгнення третина* українок та українців втратили роботу. 69%* безробітних – це жінки. 

Програма БУДЬ допомагає українським жінкам зрости професійно та досягти фінансової незалежності. З кожною учасницею працюватиме ментор або менторка. Це спеціаліст або спеціалістка з відомих компаній в ІТ та креативній галузі – глобальних та українських. Заявки учасниць приймаються до 31 березня: https://inscience.io/be

Організація INSCIENCE, яка популяризує науку та доказову медицину, спільно з інноваційною агенцією Digitizing.Space проводять програму БУДЬ. Підготовка проєкту стала можливою завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Партнери проєкту – Nova Ukraine та компанія Grammarly

Для кого програма БУДЬ 

Програма БУДЬ корисна жінкам, які бажають увійти в нову професію – незалежно від віку та досвіду. Насамперед це жінки, які перебувають в Україні, втратили роботу та шукають нову або є внутрішньо переміщеними особами. Учасниці можуть мати початковий досвід або потребувати поради, яка професія підійде саме їм. 

Учасниця може обрати, в якій саме ролі хоче працювати в майбутньому: UI/UX Design, Back end, Front end Development, Marketing, Data Science, Data Analysis, HR/Recruitment, Product Management, QA, Cybersecurity.

Як проходитиме програма 

Спочатку жінки заповнюють форму для участі на сайті програми. Відбір проходитиме за конкурсом. Початківці пройдуть обов’язковий освітній курс, де дізнаються про особливості роботи в галузі. Протягом півтора місяця з учасницями індивідуально працюватимуть фахові ментори. Разом сформують кар’єрну ціль та як її досягти, підготують резюме та портфоліо, тренуватимуться проходити співбесіди та подаватимуться на стажування та вакансії.

Найактивніші учасниці менторської програми отримають грантові місця на курси з конкретної ІТ спеціалізації. 

Заповнити заявку та дізнатися більше про програму можна на сайті: https://inscience.io/be

 

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.


Останні публікації цього розділу:

Пошук консультанта з працевлаштування та самозайнятості

Тренери з проведення офлайн тренінгів з навчання переможців компоненту «Гранти групам взаємодопомоги»

Тендер на розробку цілей організаційного розвитку ГО Екодія

Послуги психотерапевта-супервізора

Конкурс пропозицій від організацій громадянського суспільства для сприяння ґендерній рівності в Україні

Тендер на надання послуг з проведення аудиту цифрової доступності вебресурсів Верховної Ради України