Активне виявлення нових випадків туберкульозу серед груп ризику за допомогою пересувного флюорографа (продовження)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Володимир

PATH_Logo_RGB-ai
Активне виявлення нових випадків туберкульозу серед груп ризику за допомогою пересувного флюорографа (продовження)

Оголошення про продовження конкурсу для відбору неурядових організацій (НУО) на одержання субгранту для активного виявлення нових випадків туберкульозу серед груп ризику за допомогою пересувного флюорографа 

Міжнародна організація РАТН (далі – РАТН) оголошує про продовження терміну щодо подання та розкриття тендерних пропозицій, поданих на конкурс з відбору НУО для надання послуг з активного виявлення нових випадків туберкульозу серед груп ризику в рамках проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується РАТН.

Мета конкурсу:

Метою конкурсу є визначення організацій-переможців, які здійснюватимуть діяльність за напрямком «Покращити раннє виявлення та діагностику ТБ».

Зміст робіт:

  1. Співпрацювати з обласною ТБ службою щодо організації нею виїзду в райони пересувного флюорографа для активного виявлення ТБ.
  2. Після проходження флюорографії (ФГ) скринінгу мотивувати пройти подальше обстеження, відстежувати його результати та довести до лікування ТБ осіб:
  • в яких виявлені зміни в легенях при проходженні ФГ;
  • з груп ризику захворювання на ТБ при отриманні ними позитивного результату скринінг-опитування на ТБ (якщо ця активність не покрита іншими грантами).

До впровадження раннього виявлення нових випадків ТБ серед груп ризику залучатиметься відібрана на конкурсній основі НУО, з якою буде укладено субконтракт, проведено необхідне навчання, забезпечено надання технічної допомоги РАТН та проведення моніторингу виконання робіт.

Географія реалізації конкурсного проекту – Київська область.

Термін конкурсного проекту – з 1 січня 2023 р. до 31 березня 2024 р.

Пропозиції повинні надсилатись в закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою Олексію Косивченку, асистенту РАТН, до 14 грудня 2022 року у друкованому форматі (1 екземпляр) за адресою: м. Київ, 01033, вул. Шота Руставелі, 25 Б та/або в електронному форматі на адресу [email protected]. (у темі листа просимо зазначити «Активне виявлення ТБ серед груп ризику»).

Останній термін подання документів – 14 грудня 2022 року до 14:00.

Більше детальної інформації тутОголошення про продовження конкурсу щодо активного виявлення ТБ

Додаток тут: Форма бюджету_конкурс щодо активного виявлення ТБ


Останні публікації цього розділу:

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)

Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2