13-та Східноєвропейська академія соціал-демократії “Одіссея розширення ЄС: відкриття нових горизонтів у бурхливих водах”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
tarasmvol

grant_tender_29.03_
13-та Східноєвропейська академія соціал-демократії “Одіссея розширення ЄС: відкриття нових горизонтів у бурхливих водах”

13-та Східноєвропейська академія соціал-демократії

ОДІССЕЯ РОЗШИРЕННЯ ЄС: ВІДКРИТТЯ НОВИХ ГОРИЗОНТІВ У БУРХЛИВИХ ВОДАХ

Брюссель, Бельгія
8-12 липня 2024 року

Регіональний офіс “Діалог Східна Європа” Фонду ім. Фрідріха Еберта запрошує молодих політиків, громадських активістів, політологів, дослідників, журналістів та інших молодих фахівців з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та Німеччини взяти участь у нашій майбутній Східноєвропейській академії соціал-демократії “Одіссея розширення ЄС: Відкриваючи нові горизонти в бурхливих водах”.

Академія відбудеться 8-12 липня 2024 року в Брюсселі, Бельгія.

У нашому динамічному і взаємопов’язаному світі подальше розширення Європейського Союзу може запропонувати можливості для зростання, співпраці і прогресу. Окрім економічної привабливості та спільних цінностей, які він представляє, розширення ЄС також набуло особливого значення у світлі зростаючих викликів безпеці в нашому регіоні та посилення тоталітарних режимів, що протистоять європейським демократіям. Але шлях до розширення довгий, і в найближчі роки доведеться відповісти на багато старих і нових питань.

Наша 13-та Східноєвропейська академія соціал-демократії покликана надати молодим діячам з регіону Східного партнерства важливу інформацію про трансформаційну силу розширення ЄС, а також про виклики, які необхідно подолати, щоб стати членом Європейського Союзу. Учасники отримають цінне розуміння складнощів європейської інтеграції та соціально-економічних, політичних і практичних наслідків розширення ЄС.

Ми заглибимося в “брюссельську бульбашку”, відвідаємо інституції ЄС та отримаємо інформацію з перших рук від добре поінформованих експертів. Крім того, завдяки спільним проектам та симуляціям учасники матимуть можливість заглибитися в реальні сценарії, долаючи складнощі переговорів та прийняття рішень в контексті ЄС.

Окрім обміну інформацією, ми прагнемо надати учасникам можливість стати активними агентами змін у своїх громадах та за їх межами. І останнє, але не менш важливе, ми будемо робити це, надаючи численні можливості для нетворкінгу.

Це унікальна можливість для учасників поспілкуватися з однодумцями, експертами та організаціями, які працюють у сфері зовнішньої політики, європейської інтеграції, політики та розвитку громадянського суспільства в регіоні, сприяючи співпраці та обміну найкращими практиками.

Умови участі у семінарі:

  • Робоча мова семінару – англійська
  • Участь є обов’язковою протягом всієї програми
  • Всі витрати, пов’язані з семінаром, покриваються Фондом ім. Фрідріха Еберта

Критерії прийнятності:

  • Громадянство країни Східного партнерства або Німеччини
  • Вік від 25 до 35 років
  • Ступінь бакалавра в галузі соціальних наук, політології, права, екології або суміжних галузях
  • Кандидат повинен продемонструвати сильну прихильність до процесів європейської інтеграції, зовнішньої політики, громадянського суспільства, розбудови демократії, соціальної справедливості та сталого розвитку, а також мати відповідний досвід роботи та послужний список.
  • Вільне володіння англійською мовою на професійному рівні

Щоб подати заявку: будь ласка, заповніть реєстраційну форму

Дедлайн подачі заявок: 23:59 за центральноєвропейським часом 20 травня 2024 року. Заявки, подані пізніше цього терміну, розглядатися не будуть.

Команда організаторів прагне до різноманітності та інклюзивності і вважає своїм обов’язком сприяти рівності можливостей.

Ми будемо раді вітати вас на цьому захопливому заході та разом дослідити цю важливу тему!

Brussels_Academy_Call_updated Brussels_Academy_Call_updated


Останні публікації цього розділу:

50 стипендій для відвідування Lviv Urban Forum

Конкурсні торги на закупівлю послуг УЗД вен

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень