“12 історій, які Вам варто знати”: фотовиставка про долі переселенців

У ТЦ "Глобус" триває фотовиставка "12 історій, які Вам варто знати". Героями світлин є вимушені переселенці і їх сім'ї з Криму і Сходу України. Це історії звичайних людей - чоловіків і жінок, ...

ВПО

Віталій Ніщименко

У ТЦ “Глобус” триває фотовиставка “12 історій, які Вам варто знати”. Героями світлин є вимушені переселенці і їх сім’ї з Криму і Сходу України. Це історії звичайних людей – чоловіків і жінок, студентів і дітей, які покинули свої домівки і вирушили в невідомість… Поряд з їх фотографіями короткий опис подій з їх непростого життя, думки і переживання.

За словами координатора “КримSOS” Таміли Ташевої, організатори вирішили розповісти дванадцять історій сильних духом людей. Вони пережили обстріли, втрату майна, але впевнені у тому, що світ не без добрих людей. Вимушено переміщені особи з посмішкою говорять по те, що життя триває і все буде добре.

Представник УВКБ ООН в Білорусі, Молдові і УкраїніІлля Тодорович відзначив, що вже вдалось допомогти 15 тисячам родин, хоча це поки невеличка частина на тлі мільйона переселенців. Організація у цьому році розпочинає багато нових проектів, які будуть підтримувати біженців. Деяким з них уже надана допомога для започаткування власної справи.

Організатори планують провести виставки у найбільш жвавих торгових центрах столиці, а фінальним місцем проведення стане Верховна Рада України.

Виставку можна відвідати до 20 лютого за адресою: м. Київ, ТЦ “Глобус”, 3-тя лінія, 1-ий поверх (вхід з боку Монументу Незалежності України).

Проект організований громадською ініціативою “КримSOS” і виданням “Українська правда” за підтримки Агенства ООН у справах біженців і Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

Переглянути фото.

Почитати історії можна тут.
Подія у фейсбуці.

Автор : підготував Віталій Ніщименко


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

"Якщо не працювати з культурою, то є сусідні держави, які б хотіли з нею попрацювати" — Яна Бойцова

Юлія Соловйова: мотивацією має бути бажання жити під синьо-жовтим стягом

Олександра Матвійчук: громадяни, які усвідомлюють свою роль — величезна рушійна сила

Юлія Євпак: еліта — завжди актив, вона та, хто рятує країну, коли зле

Волонтер Михайло Шелеп: менші збори в меншому колі людей — ефективніші

Ініціативи Степаня: залучаємо можливості, які дають поштовх діяти та змінювати життя молоді на краще