Як посилити та зберегти згуртованість ОГС у післявоєнний час. Майстерня

Початок: 28.04.2022
Адреса: Львів, Львівська, Україна
Місце: уточнюється
Координатор проектів ОБСЄ в Україні
Телефон: +380672392794
E-mail: [email protected]

Завершено

документи офіс тренінг дослідження
Як посилити та зберегти згуртованість ОГС у післявоєнний час. Майстерня

Мета заходу: ідентифікувати актуальні знахідки та виклики у роботі команд / колективів організацій громадянського суспільства (ОГС) під час війни; зібрати наявний досвід побудови синергії / поєднання зусиль задля його свідомої інтеграції в діяльність та поширення серед інших громадських організацій для їх підсилення; ознайомити учасників з основами роботи з конфліктами / непорозуміннями та дати інструменти для такої роботи.

Учасники: представники ОГС, які будуть запрошені за результатами розгляду поданих ними онлайн-заявок на участь.

Заявку на участь можна подати за посиланням.

Опис: Майстерня буде проведена в межах міжнародної конференції «Після війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства», яка відбуватиметься у Варшаві 27-29 квітня 2022 р. Перша частина майстерні транслюватиметься онлайн як одна із секцій конференції.

Цей захід стане майданчиком для переосмислення власного досвіду діяльності членів організацій громадянського суспільства в умовах війни, кристалізації здобутого цінного досвіду організаційних рішень, що сприяли згуртованості, формування запобіжників для збереження порозуміння, єдності та решти здобутого від розмивання та втрати в умовах безпечного середовища у мирний час. У ході заходу учасники отримають можливість познайомитися з підходами, які в конфліктній ситуації сприяють переходу від протистояння до співпраці, зокрема з інструментами аналізу та управління конфліктами / непорозуміннями, а також з базовими інструментами ефективної комунікації. Крім того, учасники обміняються власним досвідом та баченням того, як не ескалювати конфлікти та запобігати їм.

Тренери:

  • Діана Проценко – медіатор (акредитація CEDR, Велика Британія), фасилітатор діалогів, тренер, правник (приватна практика), президент Національної асоціації медіаторів України 2015-2022 рр., старший викладач факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Член міжнародної мережі тренерів з медіації (тренери мережі CEDR). Співавтор законопроєктів про медіацію, автор публікацій з теми медіації та діалогів.
  • Наталія Мудрак – медіатор, фасилітатор, ведуча публічних діалогів, тренер. Член ГО «Національна асоціація медіаторів України». Має досвід ведення діалогових заходів, у тому числі між місцевою владою та громадою, публічних діалогів на підтримку процесу реформ в Україні, як фасилітатор була залучена в процес публічних консультацій, пов’язаних з реформою децентралізації. Член оргкомітету Студентських змагань з ефективного вирішення спорів, була координатором менторської програми з фасилітації діалогу Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Детальніше тут.