Запрошуємо на конференцію про сталий розвиток, ефективне управління і взаємодію громадських ініціатив, та бачення майбутнього громадського активізму, що відбудеться на початку жовтня у Києві.
ІСТОРІЯ ТА МІСІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ
X.0 Сonference – друга конференція, що була заснована командою NGO 3.0 у 2015-му році для реалізації своєї місії – допомоги у системному розвитку громадських та волонтерських ініціатив для підвищення соціального благополуччя в Україні.
Ми створили X.0 Conference, як майданчик для отримання знань, розвитку навичок, та обміну досвідом всередині спільноти активістів. У центрі уваги конференції, як і всієї нашої діяльності, – стійкий організаційний ріст на основі культури безперервного вдосконалення.
Перша конференція зібрала 29 травня 2015 більше 120-ти представників громадських ініціатив революційного і воєнного часу щоб обговорити засоби вдосконалення внутрішніх процесів, налагодження взаємовідносин у командах та між організаціями, інструменти ефективної співпраці.
В наступній події ми вирішили зробити акцент на темі сталого розвитку, змістити фокус з поточної діяльності в бік цілей та місії організацій:
- Як побачити найсильніші сторони команди та навчитися використовувати їх для блага країни, та безперервного розвитку організації?
- Як вийти за обмеження проектної діяльності та бути послідовними у реалізації основної мети створення ГО?
- Що змінити у своїй організаційній поведінці та способах взаємодії, щоб трансформувати конкуренцію у сталі партнерські взаємовідносини ГО?
- Який внесок потрібен країні від кожного, щоб перевинайти екосистему громадських організацій, свідомого бізнесу та державних закладів?
Ці та інші питання розкриються у низці доповідей і майстерклассів, що ретельно була підібрана нашою програмною командою.
Для кого буде найбільш корисною ця подія?
Ми запрошуємо лідерів організацій чи команд чисельністю від 3-5 чоловік: керівників, координаторів напрямків, та тих, хто має можливість і бажання впливати на розвиток своєї організації.
Друга версія конференції орієнтована не тільки на організації, які займаються “надзвичайними” питаннями, надаючи гуманітарну, соціальну, медичну або психологічну, правову допомогу цивільному населенню, якого торкнулася війна в Україні. Цього разу ми будемо раді бачити представників ГО різних поколінь, а також social good бізнес – некомерційні організації, орієнтовані на створення суспільних благ.
Єдиний умовний “фільтр” учасників – їх діяльність повинна мати сенс в стратегічній перспективі. Тому командам, які займаються поставками омуніціі чи життєзабезпеченням військових, напевно не наш захід не буде таким корисним.
Нам важливо поєднати якість спілкування з різноманіттям представництва та досвіду, тому ми можемо прийняти не більше трьох людей від кожної організацій, чи від кожного її підрозділу, якщо організація велика і має декілька напрямків діяльності.
ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ
Тетяна Жданова, фахівець з брендінгу в «Brandhouse», «WikiCityNomica» – брендинг міст, проекти «Туристичний бренд України» і «Нова міфологія України», із доповіддю:
Прийняття стійких рішень.
Наталія Треніна, коуч організаційного розвитку; співзасновниця ГО «NGO 3.0» та «X.0 Conference», з метою сталого розвитку ГО, у минулому – співзасновниця БФ «Восток-SOS», волонтер ГО «Проліска» із доповіддю:
Побудова культури безперервного вдосконалення (Kaizen), гнучких процесів (Agile), ощадливого впливу (Lean) та інші корисні запозичення ГО у інноваційного технологічного бізнесу.
Татьяна Михайлюк, менеджер з регіонального розвитку східної Європи та центральної Азії в Education First, екс-президент AIESEC INTERNATIONAL; фасилітатор і тренер міжнародного рівня із доповіддю:
Канвас організаційної моделі (Business Model Generation) для ГО.
Ірина Литовченко, директор із фандрейзингу та зв’язків із громадськістю, Співзасновник БФ “Таблеточки”, із доповіддю:
Правила ефективного фандрейзингу.
Тетяна Локоть, докторантка програми з досліджень журналістики та медіа Університету Меріленду / Contributing editor, проект Global Voices. Раніше: директор з розвитку, Media Reform Centre; медіа-тренер (навчала журналістів та працівників НУО навичкам роботи з новими медіа для Thomson Reuters, USAID, ICFJ, DFID, DFJ). Ми почуємо від Тетяни доповідь на тему:
Зсередини назовні: розбудова сталих комунікацій у неприбуткових організаціях.
Євген Демченко, з 2009 року створює та підтримує сайти для більш ніж 10 провідних громадських організацій. Очолював Харківську та Всеукраїнську ФРІ (fri.com.ua) – одну з найбільших молодіжних громадських організацій України. Працював у департаменті нових медіа МГО “Інтерньюз-Україна”. Здизайнував та розвиває Всеукраїнський рух “Твоя Країна” (vk.com/tvojakrajina) розкриє тему:
Ефективна взаємодія NGO та IT-розробника.
Ілона Демченко, директорка фундації “Центр сучасного мистецтва”, асистентка програм Goethe Institut, в минулому – координатор”Родина Майдан”з темою:
Після Майдану: соціальні іновації та волонтерство.
Діна Волинець, національний координатор НГО Форуму, консультант з питань стратегічного розвитку. Має досвід роботи в проектах розвитку демократії, локальних спільнот і потенціалу НУО за підтримки USAID, UNDP і DANIDA.
Вони і ми: чи такі великі розходження поглядів на сталий розвиток у НУО та донорських організацій.
Валентин Десятник, донор крові, марафонець, громадський активіст, блогер, голова ГО “СВІЖА КРОВ”. Колишній співробітник БФ “Таблеточки”, волонтер проектів “НеЗЛИЙМайдан”, “КийНет”, #збіркаОллі та багатьох інших. Тема:
Від волонтерства до соціального підприємцтва. Вже завтра.
Жанна Пархоменко, кандидат мед. наук в галузі організації та управління охороною здоров’я, спеціаліст з надання технічної допомоги, розвитку потенціалу та навчання
Близько 17 років діяльності у міжнародних проектах, більше 15 років діяльності у сфері ВІЛ/СНІД та Тб, Психотерапевт проведе майстеркласс:
Стратегічне планування діяльності.
УМОВИ УЧАСТІ
Ідея проведення заходу народилися у ході спілкування з багатьма активістами організацій. Ми шукаємо партнерів, донорів та спонсорів, щоб надати можливості участі якнаймога більшої кількості людей. Але наразі в нас немає гарантії для запрошення великої кількості гостей з відшкодуванням усіх витрат.
У вас є можливість прийняти участь наступними способами:
- компенсувати організаційні витрати у розмірі 600 гривень оплатою он-лайн, і отримати квиток гарантовано;
- подати заявку на безкоштовну участь та описати свою мотивацію, яка буде розглянута протягом тижня після отримання заявки.
- подати заявку на безкоштовну участь та компенсацію витрат на проїзд (у розмірі вартості квитка плацкартного вагона, при наявності проїздного документа) та описати свою мотивацію, яка буде розглянута протягом двох тижнів після отримання заявки.
При реєстрації обирайте ваш тип участі. Сподіваємося на ваше розуміння до цих умов – ми вкладаємо душу у наші заходи і намагаємося зробити їх максимально корисними та доступними для тих активістів, які дійсно не мають змоги відшкодувати витрати.
Для розглядання вашої заявки (якщо ви не можете купити квиток на конференцію) ви повинні зареєструватися за даним посиланням до 24 вересня включно. Будь ласка, переконайтеся у тому, що 2-го жовтня травня Ви можете цілий день присвятити заходу.
Кількість місць з відшкодуванням організаційних та транспортних витрат обмежена. Відповідь щодо можливості вашої участі ви отримаєте до 28 вересня.
ПІДТРИМКА ПОДІЇ
Запрошуємо до співпраці комерційні та неприбуткові організації, фонди та приватних осіб для допомоги у проведенні конференції з метою посилення впливу на розвиток громадського активізму. Для зв’язку, будь ласка, пишіть на [email protected].
ОРГАНІЗАТОРИ
ГО «NGO 3.0»: Наталя Треніна, Дмитро Лідер, Ольга Сергеєва,
за підтримки БФ “Восток-СОС”.