Вебінар “Безпека громади”

Початок: 19.01.2021 о 16:00
Закінчення: 19.01.2021 о 17:30
Адреса: Україна,
Місце: онлайн
ВІ “Активна Громада”
Телефон: +380961724018
E-mail: [email protected]

Завершено

Дизайн без назви(2)
Вебінар “Безпека громади”

Що таке безпека в громаді? Тільки низький рівень злочинності, за який відповідає поліція, чи ще велика низка факторів і злагоджена робота контролюючих органів?  

Сьогодні безпека громад охоплює широкий спектр питань, які можуть належати до компетенції різних державних та місцевих структур. Наприклад, питання, що стосуються інфраструктури територій (створення безпечних просторів; належне освітлення вулиць; забезпечення рівних можливостей для пересування людей з інвалідністю тощо) належать до компетенції місцевих органів влади та самоврядування. А якщо йдеться про боротьбу зі злочинністю, то це вже обов’язок органів правопорядку щодо  забезпечення захисту людей.

Під час вебінару “Безпека громади” дізнаємось, з яких компонентів складається безпека в громаді, хто і як може на це впливати. Будемо говорити про те, як зробити свою громаду безпечнішою і де взяти на це кошти, а ще обов’язково дізнаємося про те, як діагностувати безпекову ситуацію в громаді та створити «безпековий паспорт».

Спікер: Ганна Ільіна, координаторка ВІ “Активна Громада” в місті Одеса. 

ЩО: вебінар “Безпека громади” 
КОЛИ: 19 січня о 16:00 
МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ можна за посиланням.

Вебінар орієнтований на представників органів місцевого самоврядування, активістів, членів громадських організацій та тих, хто цікавиться темою безпеки в громаді.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Інна Душка – організаторка заходів Інституту «Республіка»,

телефон: +380961724018; 

електронна пошта: [email protected]

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток  громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.