В Києві обговорять енергетичне майбутнє України в рамках “Зеленої Угоди ЄС»

Початок: 17.09.2020
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

119223381_4338210499586125_1413748008271150510_o (1)
В Києві обговорять енергетичне майбутнє України в рамках “Зеленої Угоди ЄС»

17 вересня 2020 року в Києві відбудеться 11-й Європейсько-український енергетичний День (Енергодень) – одна з найважливіших конференцій в галузі відновлюваної енергетики та енергоефективності України.

Основною темою цьогорічної конференції буде майбутнє української енергетики та її перспективи і розвиток в рамках «Зеленої Угоди» ЄС. Як відомо, ЄС поставив собі амбітну ціль – перетворити Європу на перший у світі кліматично нейтральний континент до 2050 року. І одним із пріоритетів цієї цілі є розвиток чистої енергетики та зменшення забруднення.

2020 рік повен викликів для інвестиційного клімату, зокрема й для «зеленого» енергетичного майбутнього України. Тому тема цьогорічного Енергодня – “Відновлення після кризи: чи актуальна “Зелена угода” для України”? Енергодень традиційно організовує Європейсько-українська енергетична асоціація, яка стоїть на вістрі змін галузі відновлювальних джерел енергії.

Європейсько-український енергетичний День – це традиційний майданчик для політичного діалогу учасників галузі відновлюваної енергетики та енергоефективності з представниками влади та міжнародних організацій, спілкування експертів та учасників ринку. Енергодень щороку збирає якісне міжнародне товариство, забезпечує конструктивну дискусію та розуміння вектору руху та чітких необхідних кроків для учасників галузі на наступний рік.

Серед учасників та спікерів Енергодня: представники Секретаріату Енергетичного Співтовариства, Міністерства енергетики України, Делегації ЄС в Україні, Міністерства розвитку громад і територій, Європейського інвестиційного банку в Україні, Європейського банку реконструкції та розвитку, GreenforGrowthFund, Світового банку, Державного Фонду Енергоефективності, Проекту ЮНІДО (“Впровадження стандарту системи енергоменеджменту в промисловості України),  НЕК “Укренерго”.

Особливістю цьогорічного заходу є те, що він проходитиме онлайн.

До дискусії на конференції представлено чотири основні панелі: 

  • Українська енергетична політика в рамках «Зеленої Угоди» ЄС.
  • Енергоефективність та перспективи декарбонізації для України.
  • Відновлювана енергетика: імплементація Меморандуму та інвестиційний клімат.
  • Можливості фінансування «Зеленої Угоди» для України.

Зареєструватися на подію та безкоштовно взяти участь онлайн можна за посиланням.

Ознайомитися з повною програмою Енергодня: тут.

Онлайн-траснляція заходу: тут