Тренінг для регіональних активістів та журналістів «Моніторинг та оцінка антикорупційних проектів» (Київ)

Початок: 19.12.2019
Закінчення: 20.12.2019
Адреса: Київ,
Місце: уточнюється

Завершено

тренинг-png-5
Тренінг для регіональних активістів та журналістів «Моніторинг та оцінка антикорупційних проектів» (Київ)

Міжнародна організація «Інститут висвітлення війни та миру» (Institute for War and Peace Reporting) запрошує активістів та журналістів з усіх регіонів України подати заявки на участь у дводенному тренінгу у Києві «Моніторинг та оцінка антикорупційних проектів». Мета тренінгу – допомогти громадським та медійним організаціям планувати та відстежувати показники ефективності своїх проектів, а також створити поле для обміну досвідом, подальшої співпраці і комунікації між активістами.

Тренінг відбудеться 19-20 грудня 2019 року (четвер, п’ятниця) у місті Києві.

Програма тренінгу включатиме такі теми:

  • Чому донори приділяють увагу моніторингу та оцінці? Що розуміємо, коли говоримо про моніторинг та оцінку? Роль моніторингу та оцінки в циклі проекту та організаційному розвитку.
  • Логічна модель як основа для розробки проекту та його успішної реалізації.
  • Роль планів МіО в управління проектами. Типова схема плану МіО. Необхідне і достатнє для складання плану МіО малих проектів.
  • Підбір індикаторів для плану МіО. Кількісні та якісні індикатори. Що вказувати в грантовій заявці і що збирати «для себе»? Приклади індикаторів антикорупційних проектів.
  • Методи збирання індикаторів. Типові методи МіО в антикорупційних та медійних проектах.
  • Оцінка проектів: навіщо, хто проводить, коли проводити?
  • Як використовувати індикатори в звітах за проектами. Вимоги донорів і реальність.

Під час тренінгу учасники виконуватимуть практичні вправи з підбору індикаторів, складуть план МіО для своїх проектів, опанують методи збирання індикаторів.  

Тренінг проводитиме Ірина Негрєєва, незалежний консультант й тренер з управління проектами та моніторингу і оцінки. Має 18-річний досвід співпраці з проектами технічної допомоги міжнародних організацій в якості менеджера комунікації, моніторингу та оцінки, координатора грантових програм, тренера та консультанта. Експерт з розробки стратегій, планування, реалізації, оцінювання проектів та звітування.

До участі запрошуються представники організацій громадянського суспільства та журналісти, які співпрацюють з ОГС, з усіх регіонів України. Група учасників тренінгу формується на конкурсних засадах. Перевага у відборі на тренінг буде надана в першу чергу представникам грантоотримувачів проекту IWPR та їх партнерам, а потім іншим мотивованим заявникам. 

Подати заявку на тренінг можна ТУТ до 9 грудня 2019 року включно. Участь у тренінгу є безкоштовною. Передбачені кава-паузи та обіди. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат на проїзд. Організатори повідомлять запрошених учасників про участь не пізніше 11 грудня 2019 року. Запитання просимо надсилати на адресу [email protected]Якщо ви не знайдете посилання на онлайн-заявку безпосередньо при цьому анонсі, надішліть запит на цю електронну пошту.

Тренінг відбувається в рамках трирічного проекту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) в Україні у 2018-2020 рр. за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії. Одна із цілей даного проекту – зміцнення системи громадського контролю з боку громадянського суспільства та медіа, протидія та запобігання корупції, посилення діалогу між експертами, медіа, ОГС та можновладцями, покращення інформування громадськості, залучення громадян до розвитку місцевої громади, громадський моніторинг та контроль діяльності влади й публічних фінансів, моніторинг та висвітлення реформ, що мають регіональне втілення.

Про IWPR:

Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) – це міжнародна некомерційна організація з головними офісами в Лондоні, Вашингтоні та Амстердамі, що працює зі ЗМІ та громадянським суспільством задля покращення ситуації у майже трьох десятках країн світу, які перебувають в умовах кризи, конфлікту чи трансформації. IWPR працює в Україні з 2014 року.