Як зберегти працездатність і не вигоріти, коли кожний день і кожну хвилину стикаєшся з людським горем? Як не втратити здатність відчувати, коли опис страждань є твоєю роботою? Як будувати плани, коли навколо суцільна непевність?
Про це поговоримо 03 травня 2022 року об 11:00 онлайн під час практичної дискусії «Стійкість журналіста під час воєнного стану: психологічний аспект», яку проводить Комісія з журналістської етики та Координатор проектів ОБСЄ в Україні.
Це наступна подія в серії заходів присвячених посиленню спроможності журналістів працювати під час воєнного стану.
Спікерка: Олена СТУПАК, психотерапевтка з понад 20 років досвіду, навчаюча тренерка Української спілки психотерапевтів в напрямку психодрами. Викладачка Українського психотерапевтичного університету. Дійсна членкиня ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій». З 2014 залучена в активності Психологічної кризової служби (психологічна підтримка та корекційна робота з вимушеними переселеними особами, комбатантами, членами їх родин, членами сімей загиблих).
Під час заходу:
- обговоримо фактори ризику, притаманні роботі журналіста, небезпеку «травми свідка», подумаємо над тим, як убезпечитися;
- познайомимося з психічними механізмами реагування на небезпеку, їх вплив на нашу поведінку і здатність мислити та аналізувати;
- познайомимось з конкретними інструментами опанування власних приступів тривоги, апатії, гніву;
- згадаємо власні ресурси подолання непродуктивних станів внаслідок стресу;
- нагальні питання і відповіді аудиторії.
Модерує: Андрій Куликов, голова Комісії з журналістської етики.
Обов’язкова реєстрація тут.
Посилання на Zoom – буде повідомлене додатково після реєстрації