Шоста Всеукраїнська Академія інтегрованого розвитку міст (Кропивницький)

Початок: 25.10.2018
Закінчення: 26.10.2018
Адреса: Кропивницький , Кіровоградська обл., Україна
Місце: вул. Преображенська, 79А
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, у співпраці з Міською радою міста Кропивницький
Телефон: +38 044 581 85 89
E-mail: [email protected]

Завершено

banner_Academy_facebook
Шоста Всеукраїнська Академія інтегрованого розвитку міст (Кропивницький)

25-26 жовтня проект «Інтегрований розвиток міст в Україні», що реалізовується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, у співпраці з Міською радою міста Кропивницький проведуть 6-у Всеукраїнську академію інтегрованого розвитку міст.

Темою Академії стане стала мобільність та її роль у плануванні міського розвитку. Учасники Академії проведуть урбаністичний аналіз обраної території міста та визначать перспективи для розвитку різних сфер за умови якісного планування сталої мобільності.

Академія інтегрованого розвитку міст – це дводенна практична конференція, яка має на меті посилення співпраці між містами України, обмін досвідом та обговорення подальших перспектив міського розвитку з представниками державних органів влади.

У перший день конференції доповідачі з України, Німеччини та Швейцарії представлять основні засади сталої мобільності, її зв’язок із розвитком міста та розкажуть про успішні приклади якісних змін, які стали можливими завдяки розробці планів сталої мобільності. Другий день буде присвячений роботі над практичним кейсом з Кропивницького. Після ознайомчої екскурсії містом учасники у трьох робочих групах спільно з фаховими менторами проведуть урбаністичний аналіз обраної території міста та визначать перспективи для розвитку екології, економіки та соціальної сфери за умови якісного планування сталої мобільності.

Програма конференції тут. 

Довідка:

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність, сталий економічний розвиток. Крім того, німецька співпраця охоплює подолання кризової ситуації на сході країни. При цьому особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.