Проєктний менеджмент для громад: виклики та можливості

Початок: 21.05.2024 о 15:00
Закінчення: 21.05.2024 о 17:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

mozhliv
Проєктний менеджмент для громад: виклики та можливості

Воєнний та повоєнний час потребують від українських міст і регіонів нових інструментів управління та механізмів реагування на виклики. З огляду на це, про проєктний менеджмент і програмно-цільовий підхід на рівні областей та громад варто говорити як про ключові вимоги до відновлення й розвитку на місцевому та регіональному рівнях.

Для практичного обговорення та напрацювання рекомендацій щодо ефективного впровадження проєктного менеджменту в громадах 21 травня о 15:00 відбудеться експертна онлайн-дискусія «Проєктний менеджмент для громад: виклики та можливості».

Мета заходу — «звірити годинники» серед громад Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської та Тернопільської областей щодо впровадження програмно-цільового підходу в управлінні громадою та залучення додаткового фінансування для сталого розвитку громади; обговорити основні виклики та перешкоди, які виникають у процесі підготовки, реалізації, моніторингу та звітування в межах проєктної діяльності; продемонструвати успішні кейси та можливості, які відкриваються перед громадою; напрацювати рекомендації та лайфгаки для органів місцевого самоврядування щодо підвищення спроможності у сфері проєктного менеджменту.

Модераторки дискусії — Ірина Гайдучик, регіональна координаторка Мережі UPLAN на Волині, виконавча директорка ГО «Волинський Інститут Права», та Ірина Куропась, регіональна координаторка Мережі UPLAN у Галичині, проєктна менеджерка Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини.

Спікери заходу:

  • Віктор Борщевський, завідувач кафедри державного управління УКУ, експерт Мережі UPLAN.
    Проєктний менеджмент для територіальних громад: основні пріоритети в контексті перспектив повоєнної модернізації української економіки.
  • Данило Сороковий, виконавчий директор Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини».
    «Школа грантрайтингу» як інструмент підвищення спроможності громад Львівщини.
  • Микола Полінкевич, керівник проєктного офісу Агенції регіонального розвитку Волинської області.
    Практика реалізації комплексної навчальної програми зі створення портфеля соціально-економічних проєктів «Volyn Project Incubator»: результати та можливості.
  • Володимир Кондзьолка, КУ «Інститут міста Дрогобича».
    Досвід Дрогобича: практичні кейси проєктного менеджменту.
  • Руслана Лихолай, в. о. начальника відділу соціально-економічного розвитку Боратинської сільської ради Волинської області.
    Офіс розвитку громади як інструмент взаємодії місцевої влади та мешканців з метою масштабування проєктної діяльності.

Щоб долучитися до обговорення, потрібна попередня реєстрація. У день заходу зареєстровані учасники отримають на електронну пошту, вказану в реєстраційній формі, посилання, за яким зможуть взяти участь в обговоренні.

Реєстрація відкрита до 17:00 20 травня.

Захід організовує Центр політико-правових реформ, ГО «Волинський Інститут Права», ГС «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини» за участі експертів Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.