Презентація проекту “Креативне Східне партнерство” (Луцьк)

Початок: 27.07.2018 о 08:00
Закінчення: 27.07.2018 о 17:00
Адреса: вул. Градний узвіз, 5, Луцьк, Україна
Місце: Молодіжний центр Волині

Завершено

Креативне східне партнерство
Презентація проекту “Креативне Східне партнерство” (Луцьк)

Працюєте у сфері культури та медіа? Цікавитесь, які є фінансові можливості для розвитку вашого проекту? Шукаєте партнерів? Тоді обов’язково відвідайте зустріч із консультантом проекту “Креативне Східне партнерство”.
Цей проект пропонує консультування і допомогу щодо участі в програмі “Креативна Європа” для організацій і ініціатив, які працюють у сфері культури та медіа.

“Креативна Європа” – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного і аудіовізуального секторів. Реалізується з 2014 до 2020 роки. Вона дає можливість культурним/творчим діячам подорожувати, охоплювати нові аудиторії, обмінюватися практичними навичками, створювати нові творчі партнерства. Це хороший інструмент для підвищення кваліфікації та інтеграції вашої організацій в європейський культурний ринок, а для стратегів і управлінців – підвищення стандартів для здійснення культурної політики.

Спікер – Ігор Савчак, керівник Центру культурного менеджменту (м. Львів), консультант проекту “Креативне Східне партнерство” в Україні.

Зустріч відбудеться у понеділок, 30 липня, о 16:00 у Молодіжному центрі Волині (м. Луцьк, вул. Градний узвіз, 5).
Вхід вільний. Для зручнішого планування зустрічі – організатори заходу просять зареєструватись за цим посиланням.

Щоб допомогти розібратися в умовах участі і можливостях, які пропонує «Креативна Європа», з червня 2018 до січня 2019 року за підтримки Форуму Громадянського суспільства Східного партнерства діятиме міжнародний консультаційний проект «Креативне Східне партнерство».

Оскільки 2018 рік є Роком європейської спадщини, а сама ініціатива консультаційного проекту належить партнерам, які реалізували в 2015-2017 роках програму CHOICE, особливу увагу буде приділено культурним проектам, які працюють з темами збереження, ревіталізації та інтерпретації історико-культурної спадщини.

У підсумку проект планує надати допомогу в пошуку партнерів, опрацювання проектної ідеї та заповнення заявочних формулярів приблизно 30 організаціям з 4 країн.

Отже, якщо у вас і вашої команди є питання стосовно:

– пошуку нових партнерів для транс’європейських проектів;
– розробки якісних проектних пропозицій;
– залучення зацікавлених сторін, які можуть забезпечити 40-50% співфінансування для культурних і аудіовізуальних проектів,

то тепер, крім представництва програми «Креативна Європа» в Україні, ви можете звернутися до команди консультантів “Креативне Східне партнерство”

Проект реалізується в рамках програми субгрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства та фінансується Європейським Союзом, як частина його підтримки громадянського суспільства в регіоні. В рамках програми субгрантингу Форум громадянського суспільства Східного партнерства підтримує проекти, що ініціюються його учасниками на досягнення місії та завдань Форуму.
Загальна сума, виділена на проекти в 2018 році, складає 250.000 євро. Гранти надаються громадським організаціям з країн Східного партнерства та ЄС.
Основними сферами підтримки є побудова демократії та права людини, економічна інтеграція, довкілля та енергетика, контакти між людьми, соціальна політика та ринок праці.