Online-круглий стіл “Партнерство роботодавця та закладу вищої освіти: підготовка конкурентоспроможного фахівця у галузі соціальної роботи”

Завершено

КС_фон
Online-круглий стіл “Партнерство роботодавця та закладу вищої освіти: підготовка конкурентоспроможного фахівця у галузі соціальної роботи”

28 жовтня 2020 року відбудеться online-круглий стіл “Партнерство роботодавця та закладу вищої освіти: підготовка конкурентоспроможного фахівця у галузі соціальної роботи”.

Фахівець з дипломом соціального працівника або соціального педагога: які професійні задачі він може вирішувати? Яких фахівців сьогодні потребує ринок праці? Чому соціальна робота потрібна сучасним бізнес-організаціям? Кого насправді готують українські заклади вищої освіти? Чого очікують від майбутнього місця роботи випускники спеціальності?

У рамках роботи Круглого столу ми будемо шукати відповіді на ці запитання, визначати точки перетину інтересів усіх зацікавлених сторін і працювати над стратегією взаємодії роботодавців та закладів вищої освіти, котрі здійснюють професійну підготовку фахівців у галузі соціальної роботи. 

До участі у заході запрошуються:

  • керівники та працівники державних організацій;
  • власники та менеджери бізнес-організацій;
  • менеджери з підбору та навчання персоналу;
  • керівники та експерти громадських та міжнародних організацій;
  • практики соціальної роботи;
  • науково-педагогічні працівники;
  • аспіранти;
  • студенти.

У програмі заходу: презентації від спікерів-практиків та стратегічна сесія “Фахівець у галузі соціальної роботи в умовах сучасного ринку праці”.

Для участі у заході необхідо зареєструватися, заповнивши online-форму реєстрації.

Дедлайн реєстрації та сплати організаційних внесків – 20.00 год. 27 жовтня 2020 року.

Учасники отримують сертифікат про участь та мають можливість опублікувати тези в офіційному збірнику матеріалів Круглого столу.

Дізнатися більше інформації можна у Facebook-події “Партнерство роботодавця та закладу вищої освіти” або в інформаційному листі.

Організатор Круглого столу: Кафедра соціальної реабілітації та соціальної педагогіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.