Онлайн-воркшоп “Як нарешті адаптуватися за кордоном і почати жити краще?”

Початок: 11.09.2022 о 12:00
Закінчення: 11.09.2022 о 14:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн
E-mail: [email protected]

Завершено

image_2022-09-05_13-06-54
Онлайн-воркшоп “Як нарешті адаптуватися за кордоном і почати жити краще?”

Багато українців змушені були виїхати за кордон, шукаючи прихисток. Після перших місяців постає питання адаптації до нового дому і його культур, традицій та звичок. Але як?

Що робити людям, які думками в Україні, а насправді — там, куди закинула доля? Як навчитися боротися з труднощами? Влаштуватися на роботу, почати спілкуватися з людьми, налагодити життя?

Розберемо цю тему разом з Маргаритою Кучеренко — тренеркою, психологинею, волонтеркою, когнітивно-поведінковою консультанткою, членкинею української асоціації когнітивно-поведінкових терапевтів.

Питання, які обговоримо:

1. Які етапи адаптації?
2. Розлади, які провокують те, що людина не може адаптуватися
3. Психологічне втручання: коли потрібно?
4. Що можна зробити самостійно?
5. Питання-відповідь кожного з вас, що турбує в вашій адаптації?

Коли: 11 вересня (неділя) о 12:00 за українським часом.
Реєстрація: за посиланням.

Ось кілька з мільйонів історій та прикладів, які переживають українці, знаходячись не в Україні:

#1 Жінка вимушено поїхала з 3 дітьми та чоловіком закордон. Чоловік хоче повернутися і воювати, їх стосунки руйнуються, бо вона не може ефективно працювати, бо нервується, а чоловік не може повноцінно жити через почуття провини. Що робити в такому випадку?

#2 Жінка не може не дивитися новини, а її родичі, які поряд, щиро не можуть зрозуміти, чому вона до сих пір не влаштовується на роботу. У жінки не вистачає сил на пошук роботи, вона може тільки підтримувати базові потреби: постійно спить, їсть. Як допомогти в такій ситуації?

#3 Дитина не хоче іти в школу, дуже проситься повернутися додому. Але дому вже фізично немає. Друзі розкинуті по світу. Дитина стає «незручною» і неможливо її вмовити ні на що. Як допомогти дитині та собі?

Долучайтесь, якщо впізнали себе в цих історіях, або якщо маєте іншу ситуацію, яку прагнете вирішити