Міжнародна конференція «Кращий юридичний досвід і програми підтримки соціальних підприємців в Молдові та Україні»

Початок: 12.05.2021
Адреса: вул. Ползунова, 6, Київ, Україна
Місце: готель IBIS
ГО “Егаліте Інтернейшнл” E-mail: [email protected]

Завершено

EUnlocking
Міжнародна конференція «Кращий юридичний досвід і програми підтримки соціальних підприємців в Молдові та Україні»

ГО «Егаліте Інтернейшнл» проводить міжнародну конференцію «Кращий юридичний досвід і програми підтримки соціальних підприємців в Молдові та Україні». Захід відбувається в межах проекту «EU4Youth – Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні» (EUnlocking). Один із пріоритетів проекту — вдосконалити законодавчу базу для соціального підприємця в Молдові та Україні. Захід відбудеться 12 травня 2021 року в гібридному форматі.

Експерти й фахівці з практичним досвідом з Молдови та України обговорять ініціативи щодо внесення змін до чинного законодавства для соціального підприємництва в обох країнах, поділяться найкращими законодавчими практиками та інструментами підтримки соціальних підприємців, а також проведуть панельну дискусію щодо фінансових інструментів для розвитку соціального бізнесу.

Проект запрошує соціальних підприємців, молодь, експертів, органи місцевого самоврядування, неурядові організації та інші зацікавлені компанії, організації та приватних осіб до участі у Міжнародній конференції.

 Час: 10:00 – 17:30, 12 травня 2021 (київський час)

Робочі мови заходу: українська, англійська й румунська

Залежно від обраної мови, будь ласка, зареєструйтесь на подію до 11 травня 2021 року:

Реєструйтесь англійською

Реєструйтесь українською

Реєструйтесь румунською

Проект EUnlocking допомагає розвивати соціальний підприємницький потенціал молодих людей в Молдові та Україні, створюючи сприятливу екосистему для соціальних підприємств, а також надихаючи і підтримуючи більше молодих соціальних підприємців для розробки і підтримки своїх інноваційних рішень, спрямованих на просування соціальної інтеграції та екологічної стійкості в обох країнах. Проект фінансується Європейським Союзом в рамках його програми EU4Youth. Проект реалізується Інститутом імені Густава Штреземана (GSI) (Німеччина), «Egalite International» (Україна), організацією “AXA Management Consulting” (Молдова), Асоціацією «ECO-RAZENI» (Молдова), Національним центром допомоги та інформування для НУО в Молдові «CONTACT» (Молдова) та «Pro NGO!»  (Німеччина).