ГО “Молодіжний центр Волині” організовує для молодіжних працівників/ць та всіх, хто працює з молоддю, міський кемп «Вдих-видих» у Луцьку!
Це два дні перезавантаження, фокусу на своє тіло, рух та відпочинок. Природа, сповільнення та атмосфера безтурботного «дитячого» табору, де можна просто бути.
Що будемо робити на кемпі?
• Заземлятися: спробуємо практики майндфулнесу та саморегуляції.
• Творити: випробуємо креативні методики та легкі рухові активності для відпочинку.
• Згадаємо таборові часи: вечірня ватра, пісні, таборові чутки і можливість побути в різних ролях.
Простір кемпу приймає будь-який твій стан. Усе відбуватиметься у твоєму темпі: маєш енергію — грай, спілкуйся і рухайся; хочеш спокою — просто відпочивай на травичці з книжкою.
Для кого?
- Молодіжних працівників та працівниць від 18 років, які відчувають втому від ритму життя та шукають можливість відновитися;
- Тих, хто працює з молоддю та підтримує інших у своїй щоденній діяльності;
- Усіх, хто відкритий до нових вражень, пригод і цінує простий, доступний відпочинок у хорошій компанії.
Коли і де?
9-10 липня у м. Луцьк.
Участь у таборі – безкоштовна.
Проживання під час табору буде безоплатним та організованим в домівках інших молодіжних працівників_ць.
Частину витрат на дорогу може бути відшкодовано (до 1000 грн).
Харчування під час програмних активностей табору забезпечують організатори.
Реєстрація обов’язкова для участі: тут.
Кількість місць обмежена.
Проєкт Youth Connect EU-Ukraine (YOU) реалізується ГО «Молодіжний центр Волині» у партнерстві з Агенцією сталого розвитку «Хмарочос» (Україна), Вищою хіміко-технологічною школою у Празі (Чехія), ГО «Національна фундація для молоді» (Румунія) під керівництвом Fundacja British Council (Польща) в межах програми Erasmus+ та співфінансується Європейським Союзом.
#YouthConnectEUUkraine

